خرید زالو طبی اینترنتی قیمت مناسب آسان

خرید زالو طبی اینترنتی قیمت مناسب آسان

خرید زالو طبی اینترنتی

بله! درست است. می توان خرید زالو طبی اینترنتی را به راحتی و سهولت هر چه تمامتر انجام داد. در گذشته مشکلات زیادی برای خرید هر نوع محصولی وجود داشت. حتی برخی از مناطق به دلیل بعد مسافت و عدم دسترسی به جانداری مانند زالو از خواص بی نظیر این جاندار بی بهره می ماندند. اما اکنون به لطف فضای مجازی همچنین راه های ارتباطی بین شهری یا کشور به کشور می توان تمامی محصولات را خریداری نمود. خرید زالو طبی اینترنتی نیز در کاهش هزینه های تهیه این جاندار و سرعت در رسیدن کالا به دست مشتری تاثیر بسیار زیادی دارد. البته همچنان فرهنگ سازی پیرامون این روش خرید ادامه خواهد داشت.

قیمت خرید زالو طبی اینترنتی

برای اینکه بتوان بهترین قیمت خرید زالو طبی اینترنتی را استعلام نمود روش های زیادی وجود دارد. بهترین آنها این است که از طریق سایتهای مرتبط و تخصصی در این زمینه اقدام نمایید. به عنوان مثال مرکز تخصصی زالو پلاس بهترین قیمت و کیفیت از انواع زالو طبی و محصولات فرآوری شده آن را به صورت بر خط (آنلاین) عرضه می دارد. این مزیت سبب شده که مشتری از هر نقطه ایران بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت سفارش نموده همچنین محصول خریداری شده خود را در محل بدون صرف زمان و هزینه زیاد در اختیار داشته باشد.

خرید زالو طبی اینترنتی

مشکلات خرید زالو طبی

از جمله اشکالاتی که می تواند در خرید انواع زالوها وجود داشته باشد نحوه انتقال آن همراه با بسته بندی است. در بسیاری از موارد در جابجایی تلفاتی وجود خواهد داشت که طبیعتا با هر قطعه تلفات زیان آن متوجه خریدار خواهد بود. اما زمانی که از مرکزی معتبر خرید زالو خود را انجام دهید بار تا رسیدن به محل شما ضمانت تلفات خواهد داشت. یعنی حتی اگر یک قطعه زالو از بین رفته یا کمبود در بار وجود داشته باشد جبران آن بافروشنده است. پس می توانید با خیالی آسوده به روشی کاملا آسان خرید زالو طبی اینترنتی را از طریق مرکز تخصصی زالو پلاس انجام دهید.

انواع زالوهای پر کاربرد در طب سنتی

نژادهای مختلفی از زالو ها وجود دارد. در کل حدود ۶۵۰ نوع زالوی طبی تا کنون ثبت شده که تعداد محدودی را برای درمان مورد استفاده قرار می دهند. در ایران ۳ نژاد مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین این نژادها هیرودو اورینتالیس نام دارد که در رده دوم مدیسینالیس و در نهایت زالوی وارداتی وربانا را در ایران مورد مصرف قرار می دهند. البته وربانا از کیفیت پایینتری برخوردار است و در سالهای اخیر تعداد کمتری از آن استفاده می شود. سایزهای زالوی طبی به سانتی متر است. پرطرفدارترین سایزها در اصطلاح فروش آرایشی و طبی متوسط نامگذاری شده اند.خرید زالو طبی اینترنتی

تفاوت زالوی طبی پرورشی و صیدی

در ایران زیستگاه های بسیار مناسبی در شما کشور وجود دارد که بهترین نژاد از زالوها در آن زندگی می کنند. در برخی از ماههای سال به خصوص بهار به دلیل فراوانی زالوها در طبیت صیادانی به طبیعت رفته و آنها را شکار می کنند. این نوع از زالوها نیز برای درمان مورد استفاده قرار می گیرند اما باید مدت زمانی را برای پاکسازی در قرنطینه بگذرانند. نوع دیگر را از ابتدا در پرورشگاه های زالوی طبی پرورش می دهند. بزرگ شدن این نوع زالوی طبی تحت کنترل است اما قیمتی که برای فروش در نظر گرفته می شود اندکی گران تر است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *