فروش زالوی مولد طبی ایرانی با کیفیت

فروش زالوی مولد طبی ایرانی با کیفیت

فروش زالوی مولد طبی

همانطور که می دانید برای اینکه بتوان زالوی طبی را در محیط های پرورش گاهی به تولید انبوه رسانید بایستی آن را تکثیر کرد. برای تکثیر این جاندار فروش زالوی مولد طبی انجام می شود و انواع مختلفی از نظر نژاد، کیفیت و وزن به بازار عرضه می گردد. البته بهتر است افراد به جای خرید زالوی طبی مولد از سایزهای کوچکتر با تعداد کمتر کار را آغاز نمایند. فروش زالوی مولد زمان به خصوصی نیز دارا می باشد. به عنوان مثال اگر قصد تکثیر زالو را دارید بایستی این کار را از اواخر زمستان آغاز نمایید تا اوایل بهار به شما لارو زالو را تحویل بدهد. البته برای تکثیر بیشتر و بهتر نیاز است که حتما آموزش های لازم در این زمینه را پشت سر بگذارید.

قیمت فروش زالوی مولد ایرانی

نژاد های مختلفی از زالوی طبی در طبیعت وجود دارند که فروش زالوی مولد آنها انجام می شود. برای اینکه بتوان بهترین نژاد از زالوی طبی ایرانی یعنی هیرودو اورینتالیس را تهیه کرد بهتر است از طریق مراکز معتبر اقدام نمایید. قیمت فروش زالوی مولد با سایر سایزها تفاوت دارد. همانطور که اشاره شد بهترین نژاد زالوی طبی برای تکثیر یا پرورش هیرودو اورینتالیس ایرانی است. این زالو از لحاظ تعداد آنزیم و اثر گذاری در جایگاه بالاتری قرار دارد. محبوبیت زالوی ایرانی در دنیا به اثبات رسیده است پس می توان پس از تولید انبوه این زالو از طریق مجوزهای لازم آن را به دیگر کشورها نیز ارسال نمود تا صادرات آن را نیز انجام داده باشید.

فروش زالوی مولد

مهمترین اصل تکثیر زالوی طبی

در تولید و نگهداری زالو طبی در محیط های پرورشی تغذیه، دما، رطوبت و نور از مهمترین عوامل هستند. در مهمترین اصل یعنی تغذیه زالوی طبی بایستی به تغذیه دقت نمود. اول اینکه غذایی که برای زالوی طبی در نظر گرفته می شود بباستی کاملا استریل و عاری از هر بیماری باشد. اگر بتوانید از خون هایی با طبیعت گرم مانند خون اسب، شتر و گوسفند استفاده نمایید کیفیت رشد و کوکون زالوها بسیار افزایش خواهد یافت. زالوهای مولد بایستی مدت زمانی را بعد از غذادهی به هضم آن بپردازند که کیفیت خون در این امر بسیار حیاتی می باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *