فروش زالو طبی مولد لارو آرایشی و کبریتی

فروش زالو طبی مولد لارو آرایشی و کبریتی

سایزهای مختلف زالو طبی

فروش زالو طبی مولد و سایزهای دیگر زالو ها در فصول مختلف سال انجام می شود اما بایستی دانست در چه زمانی چه سایز زالو را خریداری کرد. سایز مولد به عنوان زالوی بالغی مورد استفاده قرار می گیرد که از آن بچه زالو یا لارو بدست بیاید. اولین سایز زالو طبی لارو است و تقریباً در حالت شناور تا ۲ سانتی متر خواهد بود و کوچکترین سایز زالوهای پزشکی نیز همین لارو است. پس از آن اصطلاحاً کبریتی نامیده می شود که از ۲ تا ۳٫۵ سانتی متر اندازه آن است. آرایشی را از ۴ تا ۶ سانتی متر تخمین می زنند و بعد از آن طبی متوسط بین ۶ تا ۸ سانتی متر سایز دارد.

فروش زالو طبی مولد

زالوهایی که به سن بلوغ رسیده اند و قابلیت گرفتن بچه زالو از آنها فراهم است زالو در سایز مولد خوانده می شوند. این زالوها اغلب بیش از ۱۰ سانتی متر هستند. فروش زالو طبی مولد در سایت تخصصی زالو پلاس با قیمت مناسب و بهترین کیفیت به تعداد نامحدود سبب می گردد قیمت این جاندار تثبیت شده همچنین بار با کیفیت و سالم به دست مشتری برسد. فروش زالو طبی مولد در سراسر ایران است و بار خریداری شده از هر نقطه کشور برای ایشان ظرف مدت ۲ الی ۳ روز به دست ایشان خواهد رسید. بسته بندی در فروش زالو طبی مولد بسیار مهم است و می تواند تضمین سلامت زالوها در طول دوره ارسال باشد.

فروش زالو طبی مولد

قیمت فروش زالو طبی مولد

بازار ایران بستگی به فصول مختلف سال دارد تا قیمت خرید و فروش زالو طبی مولد یا سایزهای دیگر مشخص شود. به عنوان مثال در تابستان که هوا گرم است و زالو بیشتر صید می شود قیمت زالو ارزانتر است اما زمستان همیشه قیمت به شدت افزایش می یابد. زالو پلاس با استفاده از زالوهای خود می تواند قیمت فروش زالو طبی مولد خوبی را به مشتریان گرامی عرضه نماید. این امر سبب می گردد مشتری توان خرید بیشتری داشته باشد و معامله ای همراه با سود را انجام دهد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *