قیمت خرید اصلی هر عدد زالو طبی ایرانی

قیمت خرید اصلی هر عدد زالو طبی ایرانی

زالو طبی ایرانی

زالو طبی ایرانی

در دنیا تعداد زیادی از زالوها زندگی می کنند که برخی در آب و بعضی از آنها در خشکی زندگی می کنند. اما تعداد محدودی از زالوها برای مصارف پزشکی استفاده می شوند. زالو طبی ایرانی با نام هیرودو اورینتالیس یکی از برترین نژاد های زالو است. این نژاد با تعداد آنزیم بالا و تاثیر گذاری آنزیمها همچنین گیرایی فوق العاده توانسته است محبوبیت ویژه ای در سراسر دنیا بدست بیاورد. زالوی طبی ایرانی اورینتالیس بیشتر در شمال کشور و نواحی مرطوب زندگی می کند.

پرورش زالو طبی ایرانی اورینتالیس

یکی از مشاغلی که در سالهای اخیر مورد توجه ایرانیان و فرهیختگان جامعه ایرانی قرار گرفته است پرورش زالوی طبی ایرانی اورینتالیس می باشد. این جاندار به دلیل ضریب تکثیر بالا، رمان تولید مثل مفید، نیاز به سرمایه اندک، فضای اندک برای تولید و بسیاری از مزایای دیگر بهترین گونه آبزیان برای تولید در محیط های پرورشی می باشد. قیمت زالو طبی ایرانی در کشور در فصول مختلف سال متفاوت است اما باید گفت بالاترین قیمت را در فصل زمستان خواهد داشت. برای پرورش بهتر زالو بایستی آموزش دید. این آموزشها می تواند در مدیریت بحران یار شما باشد.

خرید و فروش زالو طبی ایرانی

زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه زالو طبی و محصولات آن فعالیت می نماید. اطلاع از بازار خرید و فروش می تواند کیفیت خرید شما را تا حدود زیادی بالا ببرد همچنین بهترین قیمت را نیز در اختیارتان قرار بدهد. قیمت خرید و فروش زالو طبی ایرانی در زالو پلاس به صورت روزانه قابل استعلام می باشد. این سایت به دلیل وجود قیمتهای متفاوت از یک نژاد و یک سایز زالو در ایران راه اندازی شده است. هدف اصلی ما رسیدن به قیمت واحدی از زالوی طبی ایرانی برای عرضه در داخل کشور است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *