قیمت زالوی صادراتی اورینتال طبی یا مدیسینالیس ایرانی

قیمت زالوی صادراتی اورینتال طبی یا مدیسینالیس ایرانی

قیمت زالوی صادراتی اورینتالیس

در سال های اخیر علاوه بر افزایش گرایش مردم ایران به سمت روش های سنتی درمان مشاهده می کنیم که کشور های اروپایی نیز در استفاده زالوی طبی رشد داشته اند. همین امر سبب گشته که قیمت زالوی صادراتی نیز افزایش یابد. البته برای صاردات زالوی طبی مشکلاتی وجود دارد اما می توان با کشورهای مقصد هماهنگ بود و مجوز های لازم در این زمینه را دریافت کرد. زالو طبی اورینتالیس ایرانی بالاترین کیفیت در بین زالوهای طبی را دارا می باشد. قیمت زالوی صادراتی ایرانی در کشورهایی نظیر آلمان یا انگلیس بسیار بیشتر از فروش در ایران است که می تواند هدف خوبی برای پرورش دهندگان این جاندار باشد.

دریافت قیمت زالوی صادراتی

در سایت تخصصی بیو فارم انگلستان در مورد داروهای زالوی طبی همچنین استفاده مدرن از زالوی طبی تحقیق هایی شده است که می تواند منبع خوبی برای پرورش دهندگان باشدو همچنین در این سایت از قیمت زالوی صادراتی نیز صحبت شده است که البته این برای فروش در انگلستان می باشد.برای دریافت قیمت زالوی صادراتی ایران بایستی از طریق مراکزی که این کار را انجام می دهند اقدام نمود. فروشگاه های زیادی در این زمینه وجود دارند و فعالیت می کنند که هر کدام صادرات زالو به کشوری خاص را انجام می دهند. زالو پلاس نیز در این زمینه در حال دریافت مجوزهای لازم برای صادرات زالوی طبی می باشد.

قیمت زالوی صادراتی

ارسال زالو طبی به چه طریق است؟

یکی از مشکلاتی که ارسال زالوی طبی می تواند داشته باشد مسافت های طولانی همراه با اغییرات آب و هوایی همچنین تفاوت در ارتفاع می باشد که هر کدام از این ها می تواند باعث مرگ زالوی طبی شود. اما برای جلوگیری از این اتفاق چه راه کاری باید در نظر گرفته شود تا مشکلی برای زالو به وجود نیاید. البته در فواصل مختلف نحوه ارسال تفاوت هایی دارد که برخی اوقات به سفارش خریدار زالو نیز انجام می گردد. اما برای ارسال بهتر بار بایستی از ظروفی استفاده شود که توان تحمل ضربه، تکان و اختلاف دمایی را داشته باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *