قیمت زالو اصل طبی ایرانی برای تکثیر یا پرورش

قیمت زالو اصل طبی ایرانی برای تکثیر یا پرورش

قیمت زالو اصل طبی ایرانی

بهترین نژاد زالوی طبی در ایران از نوع هیرودو اورینتالیس است. این نژاد زالو را بیشتر می توانید در ناحیه شمالی کشور ب خصوص استان مازندران بدست بیاورید. اما خوشبختانه به تازگی اقدامات خودجوش مردم و گرایش به سمت پرورش آبزین سبب شده است که این جاندار در فارم های صنعتی و سنتی نیز به تولید انبوه برسد. اما قیمت زالو اصل طبی ایرانی در کشور همچنان در کف باقی مانده است. با توجه به افزایش قیمت تمامی محصولات در نیمه ابتدایی سال ۱۳۹۷ بایستی قیمت زالو اصل نیز اندکی افزایش پیدا کند که متاسفانه نبود نهاد قیمت گذاری پایین ترین قیمتها برای این جاندار را رقم زده است.

بهترین قیمت زالو اصل برای خرید

مراکز زیادی به منظور کعامله انواع زالوهای طبی وجود دارد. در این مراکز قیمت زالو اصل برای خرید یا فروش عرضه می شود. اما بهتر است اگر قصد خرید یا فروش این جاندار را دارید اندکی زمان صرف نموده و بهترین قیمتها همراه با کیفیت بالا را پیدا کنید. مرکز تخصصی زالو پلاس توانسته است بهترین نژاد از این جاندار با بالاترین کیفیت را به بازار عرضه نماید. در فصول مختلف سال قیمت زالو اصل متغیر است. عوامل دیگری همچون تعداد یا سایز در قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود که در بسیاری از موارد بین خریدار یا فروشنده توافقاتی صورت می پذیرد.قیمت زالو اصل

ارسال به واسطه راههای ارتباطی بین شهری

یکی از مشکلاتی که در گذشته برای افراد در خرید و فروش زالوی طبی وجود داشت بعد مسافت بود. به فرض مشتری از جنوب کشور قصد خرید زالوی طبی از شمال را داشت. همین نکته می تواند ساعت ها زمان و هزینه بسیاری را بریا خریدار به همراه داشته باشد. اما اکنون می توان با استفاده از سیستم راههای ارتباطی بین شهری مانند اتوبوسرانی به راحتی این مشکل را حل کرد. حداکثر زمانی که بین سفارش تا رسیدن محصول به دست مشتری سپری خواهد شد ۲ روز است. در این زمان نیز هیچگونه تلفاتی وجود نخواهد داشت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *