قیمت فروش زالوی مولد طبی جوان با کیفیت

قیمت فروش زالوی مولد طبی جوان با کیفیت

قیمت فروش زالوی طبی

در بحث تکثیر یا تولید زالو طبی بایستی این نکته را دانست که استفاده از مولدهای جوان و شاداب می تواند راندکان تولد را تا حدود بسیار زیادی بالاتر ببرد. یعنی اگر از مولدهای به اصطلاح پیر و آنهایی که کوکون گذاری کرده باشند استفاده شود تعداد لاروهای دریافتی شما بسیار پایینتر از حد معمول خواهد بود. شاید به این فکر کنید که قیمت فروش زالوی مولد جوان با مولدهایی که کوکون گذاری کرده باشند تفوت دارد. البته بایستی گفت که تشخیص مولدهایی که کوکون گذاری کرده یا نکرده باشند برای افراد تازه کار بسیار سخت است و تا حدود زیادی این امر به فروشنده بستگی دارد. اما در کل قیمت فروش زالوی مولد جوان تفاوت زیادی با هم ندارد اما قیمت های نجومی از زالوها در بازار ارائه می شود.

استعلام قیمت فروش زالوی مولد

برای بسیاری افراد در ابتدای کار دریافت قیمت های متفاوت می تواند گیج کننده باشد و در مشتری این شک و شبهه  را به وجود بیاورد که آیا دلیل این اختلاف قیمت فروش زالوی مولد چیست؟ بایستی گفت مولدهای جوان قیمت های مشخص دارند و بسته به نژاد آنها قیمتهایی ارائه می شود. در حال حاضر از ۳ نژاد مولد زالوی طبی در ایران استفاده می شود که آنها را با نام های علمی هیرودو اورینتالیس (بومی ایران) ، هیرودو مدیسینالس(قالب ایرانی) یا هیرودو وربانا (وارداتی ترکیه آذربایجان) شناسایی می کنند. البته بهتر است برای تهیه مولد از نوع ایرانی آن خریداری کرد. قیمت فروش زالوی مولد اورینتالیس ایرانی اندکی بالاتر از وربانا است اما از لحاظ کیفیت و فروش بسیار مرغوب تر از نژاد وارداتی آن است.

قیمت فروش زالوی مولد

عرضه بهترین مولد جوان در سراسر کشور

در گذشته نگرانی های خرید هر محصولی زیاد بود که یکی از آنها را بعد مسافت می توان دانست. اما اکنون اگر قصد خرید هر کالایی را داشته باشید می توانید در کوتاهترین زمان ممکن اقدام به خرید نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع محصولات زالو طبی از جمله سایزهای لارو تا مولد همچنین روغن یا پودر زالو طبی فعالیت می نماید. برای خرید یا دریافت طلاعات تکمیلی در زمینه محصولات یا نحوه تهیه انها می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید. مولد های اورینتالیس قرنطینه شده با بهترین قیمت ممکن در بازار از تولید کننده برای فروش به مصرف کننده آماده می باشند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *