قیمت هر جلسه زالو درمانی با زالوی طبی

قیمت هر جلسه زالو درمانی با زالوی طبی

قیمت هر جلسه زالو درمانی

در ایران استفاده از روش های درمانی سنتی بسیار مرسوم است و نتیجی که از این روش ها به دست می آید بسیار شگفت انگیز است. یکی از این روش های درمانی زالودرمانی نام دارد که همراه با فصد و حجامت ز جمله اعمال یداوی در این مکتب به حساب می آیند. اما قیمت هر جلسه زالو درمانی برای بیماری های مختلف به چه صورت است و چگونه می توان با ارزانترین قیمت زالو درمانی را نسبت به روش های پزشکی نوین به مرحله اجرا در آورد. اما در اصل قیمت هر جلسه زالو درمانی برای اینکه در حدود ۱۰ عدد زالوی طبی برای بیمار مورد استفاده قرار بگیرد از ۹۰ تا ۱۲۰ هزار تومان برآورد می شود. البته قیمت زالویی که برای این موارد استفاده می شود کمتر است.

بهترین قیمت هر جلسه زالو درمانی

زالوها سایزهای مختلفی دارند و حتما نیاز نیست زالوی بزرگ برای زالودرمانی استفاده شود تا نتیجه بیشتری داشته باشد. عملکرد زالوی طبی به این صورت است که همزمان با مکش خون از عمق بدن بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید نیز به خون وارد می شود. این آنزیمها از زالوهای کوچک یا بزرگ نیز قابل تزریق هستند. پس قیمت هر جلسه زالو درمانی با زالوهای ریزتر مقرون به صرفه است. سایز ۴ تا ۶ سانتیمتر که اصطلاحا آرایشی نامیده می شود بهترین گزینه برای این کار است. «ژاد هیرودو اورینتالیس ایرانی دارای بیشترین تعداد آنزیم و تاثیرگذاری بالا است که بیشتر درمانگران حرفه ای از این نژاد استفاده می کنند.

قیمت هر جلسه زالو درمانی

خرید بهترین نژاد زالوی طبی

برای اینکه بتوان بهترین نمونه از انواع زالوهای طبی را در اختیار داشت بایستی چه اقدامی انجام داد؟ بهتر است از طریق مرکزی معتبر خرید زالوی طبی مورد نیاز خود را انجام دهید تا علاوه بر کیفیت بار قیمتی مناسب نیز برای شما به همراه داشته باشد. مرکز تخصصی زالو پلاسبا بهترین کیفیت و قیمت از طریق این وبگاه انواع سایزها و نژادهای مختلف این جاندار را به بازار عرضه می نماید. برای اینکه بتوانید خرید زالو طبی را انجام دهید می توانید با نماینده ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *