لارو زالو طبی با بهترین کیفیت و قیمت

لارو زالو طبی با بهترین کیفیت و قیمت

لارو زالو طبی

لارو زالو طبی

منظور از لارو زالو طبی بچه زالوهایی هستند که به تازگی از کوکون بیرون آمده اسند. زالوی طبی می تواند تعداد زیادی لارو زالو طبی تولید نماید و یک زالوی بالغ در حدود ۱۵ تا ۳۰ بچه زالو از خود تکثیر می کند. بیشتر این سایز از زالو را برای پرورش انتخاب می نمایند که بهترین سایز برای تولید است. پس از مدت زمان ۶ تا ۸ ماه لارو زالو طبی طبی تبدیل به سایزی استاندارد برای فروش می گردد. قیمت لارو در تابستان حدودا بسیار کمتر از فصل زمستان است.

فروش و خرید لارو زالو طبی

برای اینکه پرورش زالو طبی را انجام دهید می توانید از سایز لارو زالو طبی شروع به کار نماییدو همانتطور که می دانید بالغ زالو طبی می تواند بچه زالو تولید نماید. اگر مولد خوب و مرغوبی داشته باشید بیشترین بهره وری را در تولید حاصل می نمایید. اگر پرورش را از لارو آغاز نمایید و اسن سایز را به مولد برسانید بهترین و مرغوبترین مولد زالو طبی را در اختیار خواهید داشت. این مولد دارای شناسنامه و اطلاعات تغذیه ای می باشد که از آن مطمئن خواهید بود. همچنین مولدهای یکدست سبب می گرددمیزانتولید و تخمین آن راحت تر گردد.

عرضه مستقیم لارو زالو طبی

همیشه خرید از مراکز تولید معتبر قیمت و کیفیت مناسب را برای خریدار به ارمغان خواهد آورد. زالو پلاس با عرضه مستقیم انواع زالو به خریداران گرامی بهترین قیمت و کیفیت را به بازار ارئه می نماید. زمانی که دست دلالان از معامله کوتاه شود و قیمت واقعی به دست مشتری برسد. همچنین تعدادی که خریداری شده است امکان دارد توسط واسطه ها کاهش یابد. اما با خرید از مراکز معتبر تعداد دقیق از زالو به دست شما عزیزان خواهد رسید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *