کوکون زالو طبی چیست

کوکون زالو طبی چیست

کوکون زالو طبی چیست؟

زالو موجودی است که اندام جنسی نر و ماده را با هم داراست که اصطلاح علمی آن هرمافرودیت می باشد. پس می توان گفت هر قطعه زالو پس از رسیدن به سن بلوغ امکان تولید و تخم گذاری را خواهد داشت. اما می توان این جاندار را در محیط های خانگی به خاطر همین مزیت به تولید انبوه رسانید. اما ابتدا باید دانست که زالوها چگونه تولید مثل می کنند و کوکون زالو طبی چیست؟ زالوهایی که امکان تولید مثل داشته باشند برای قرار دادن تخم در کوکون زالو طبی حتما به یک جفت احتیاج دارند. یعنی اینکه بایستی عمل جفتگیری انجام گردد تا بچه ی زالو از هر کدام از زالوها بوجود بیاید.

ایجاد کوکون زالوی طبی

بستر سازی برای ایجاد کوکون زالو طبی بسیار اهمیت دارد. زالوها در محیط های طبیعی بر سطح خشکی هایی که رطوبت داشته باشند و به اصطلاح ایمن باشند کوکون گذاری کرده و عمل تکثیر را انجام می دهند. اما برای اینکه در محیط های پرورشگاهی کوکون زالو طبی ساخته شود و کیفیت بالایی از نظر تعداد همچنین سایز داشته باشد بایستی محیطی را برای مولد این جاندار فراهم کرد. کوکون گذاری زالوی طبی همچنین دما، نور و رطوبت مخصوص به خود را نیاز دارد تا بهترین کیفیت حاصل گردد. بهتر است در زمان کوکون گذاری یا قرنطینه زالوی طبی تغییرات ناگهانی در فارم خود نداشته باشید.

کوکون زالو طبی

آموزش پرورش زالوی طبی

امروزه آموزشگاه های زیادی به منظور آموختن علم نگهداری زالوی طبی در فضای مجازی به وجود آمده اشت. بهتر است برای تولید یا تکثیر زالوهای پزشکی مراحل آموزشی لازم را پشت سر بگذارید تا در دریافت مجوز ها نیز به راحتی اقدام نمایید. اما اشخاصی که قصد انجام این کار در مقیاس های کوچکتر را دارند می توانند از طریق فضای مجازی به راحتی علم پرورش این جاندار را تا حدودی به دست بیاورند. اما برای اینکه این علم به مرحله تکامل نزدیکتر شود حتما بایستی شروع به کار کرد. برای این منظور بهتر است از تعداد کم آغاز به کار نمود تا با تمامی مراحل تولید یا تکثیر آشنا شد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده :  کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *