روغن خراطین در چاقی صورت میکس زالو طبی اصل مرغوب

روغن خراطین در چاقی صورت میکس زالو طبی اصل مرغوب

روغن خراطین در چاقی صورت مفید است؟

روشهایی همچون تزریق چربی، ژل یا ب.تاکس در پزشکی نوین با تبلیغات فراوان توصیه می شود! اما آیا واقعا این موراد می توانند بدون عوارض باشند؟ یا هزینه هایی که برای آنها در نظر گرفته شده است ارزش آن را دارد که بدون تحقیقات این کار انجام شود؟ در طب سنتی ایرانی بهترین موردی که می شود برای این کار مورد استفاده قرار داد ذکر شده است. روغن خراطین در چاقی صورت را در دوره زمانی مشخصی به همراه خواهد داشت. همچنین اگر روغن خراطین در چاقی صورت با زالوی طبی مخلوط شود می تواند تاثیر دو یا حتی چند برابری داشته باشد. این خواص به صورت ماندگار در صورت باقی خواهند ماند. در ادامه بیشتر در مورد آنها برایشما توضیح خاهیم داد. بهتر است با ما همراه باشید.

استفاده روغن خراطین در چاقی صورت به صورت روزانه

روغن خراطین در چاقی صورت

 

برخی افراد زمانیکه به سراغ کمد لوازم آرایشی خود می روند انواع کرم های روزانه و مواردی برای زیابیی را پیدا می کنند. امکان دارد از برخی به خوبی نتیجه گرفته باشند و یا از بعضی دیگر اصلا نتیجه ای حاصل نشود. همین نکته است که می تواند ارزش خرید این دست محصولات را مشخص کند. اما در بازار امروز اگر بتوان جنس اصل را پیدا کرد حتما نتیجه ای که هدف قرار داده اید بدست خواهد آمد. روغن خراطین در چاقی صورت را به همراه دارد که شرط حصول نتیجه استفاده از محصول اصل با نظم است. البته روغن خراطین برای چاقی صورت و موارد افزایش سایز و حجم مورد استفاده قرار می گیرد اما دوره زمانی مشخصی دارد. در این دوره روزانه ۲ تا ۳ مرتبه از این مصولات استفاده می شود.

دوره زمانی روغن خراطین برای چاقی صورت

روغن خراطین و زالوی طبی هر کدام به صورت جداگانه خواصی دارند که با استفاده آنها در دوره های زمانی مشخص به رفع چین و چروک و تپل شدن صورت منجر خواهد شد. میکس زالو طبی خراطین تاثیری شگفت انگیز از خود بر جای خواهد گذاشت. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم فوق العاده قوی سازگار از طریق ماساژ به صورت روزانه به بدن وارد می شوند. بیشتر این آنزیمها ضد انعقاد هستند که در بدن و بزاق زالو وجود دارند. مواد پروتئینی فراوان و تاثیرگذار خراطین نیز در روغن میکس زالو خراطین همراهیمی کند. زمانیکه این مواد با هم ترکیب می شوند دوره زمانی استفاده از آنها را نیز کاهش خواهند داد. یعنی اگر نیاز به ۶۰ روز باشد می شود در ۴۰ روز نتیجه گرفت. پیشنهاد ما این است که در صورت دریافت نتیجه تا حدود ۲۰ روز بعد از آن نیز به صورت نزولی از این روغنها استفاده شود.

رفع کک مک و تیرگی های پوستی

از دیگر ویژگی هایی که در روغن میکس زالو خراطین وجود دارد رفع گرفتگی ها در مویرگها است.تیرگی های پوستی بیشتر به همین دلیل اتفاق می افتند. زمانیکه اکسیژن به میزان لازم در سطح پوست گردش نداشته باشد رنگدانه ها به ناچار به تیرگی می روند. این تیرگی ها باعث جلوه ناپسندی در صورت می شود. اما برای رفع آنها می شود از روغن خراطین یا زالوی طبی استفاده کرد. شاید عجیب باشد اما به راحتی ین کار امکان پذیر است. لکه های پوستی بین ۲ تا ۴ میلی متر در عمق پوست وجد دارند که بعضا راهکار لیز و سوزاندن آنها به فکر افراد خطور می کند. این کار علاوه بر هزینه های بالایی که به همراه دارد می تواند باعث بروز عوارض نیز بوشد. بهترین و طبیعی ترین راهکار برای از بین بردن آنها همین محصولات طبیعی هستند.

شرایط نگهداری روغن میکس زالو طبی خراطین

این روغنها بدون مواد نگهدارنده تا ۲ سال قابلیت نگهداری دارند. اما اگر به مدت زمان بیشتری برای نگهداری نیاز داشته باشید می توانید آنها را با شرایط ویژه نگهداری کنید. نیاز نیست روغن را در درمای پایین مثل یخچال نگهداری کنید. اما اگر محیط این روغنها گرم یا زیاد سرد نباشد بهتر است. همچنین نرسیدن نور به ماندگاری بیشتر میکس زالو خراطین کمک خواهد کرد. به همین دلیل است که طورف نگهداری برای روغنهای مذکور تیره طراحی شده اند. رنگ روغن خراطین اصل در اصل تیره است. بسیاری از فروشگاه ها این روغنها را در طروف شفاف به فروش می رسانند. دلیل این کار تبلیغاتی است که بسیار استباه به نظر می رسد.

عوارض روغن میکس زالوی طبی خراطین

تا کنون گزارش مستقیمی از عوارض روغن های افزایش سایز طبیعی گزارش شنده است. البته برخی روغنها با برندهای معروف به دلیل استفاده از کورتون یا مواد شیمیایی دیگر مثل کورتون می توانند باعث بروز عوارض شوند. پارافین به عنوان نگهدارنده در برخی از محصولات شرکتی مورد استفاده قرار می گیرد. پارافین باعث مسدود شدن عروق و مویرگها خواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود از محصولاتی که به صورت سنتی تولید می شود استفاده کنید. زالو پلاس افتخار دارد روغن میکس زالو طبی با فرمول جدید بدون هیچگگونه ماده شیمایی به بازار عرضه کند. این محصول طبق تجربه و علم ساخته می شود ک مزیت اصلی آن نیز همین است. پس روغنهای اصل دست ساز به هیچ عنوان نمی تواند عوارض داشته باشد.

 

روغن خراطین چاقی صورت ماندگار

همانطور که اشاره شد استفاده از روغن خراطین چاقی صورت را به صورت دائمی به همراه دارد. میکس زالو خراطین باعث می شود بدن به صورت خودکار و آگاهانه قدام به عضله سازی کند. این روند همانطور که اشاره شد در مدت زمان مشخص انجام می شود که معمولا ۴۰ تا ۶۰ روز خواهد بود.برای برخی افراد کمتر و بعضا بیشتر از این دوره که نهایتا یک دوره بیشتر است توصیه می شود. خوردن غذاهای طبع گرم برای افراد سرد مزاج همراه ورزش منظم روزانه نیز توصیه می شود. گردش خون در مویرگها وقتی بیشتر می شود که شما بصورت منظم از روغنها استفاده کرده و خود نیز یاری رسانید برای تاثیر بیشتر و ماندگار.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *