خواص روغن خراطین زالو برای صورت با ۵ کاربرد ویژه

خواص روغن خراطین زالو برای صورت با ۵ کاربرد ویژه

خواص روغن خراطین زالو برای صورت

آیا تا کنون از خواص یا کابردهای روغن زالوی طبی یا خراطین شنیده اید؟ آیا می دانید بهترین روش برای افزایش حجم یا از بین بردن طبیعی چین و چروک صورت یا نقاط مختلف بدن استفاده از محصولات طبیعی یعنی روغن زالوی طبی و خراطین است؟ اما خواص روغن خراطین زالو برای صورت سبب شده است که در سالهای اخیر استفادخ از این محصولات بیشتر از قبل گزارش شود. البته همانطور که می دانید هزینه این محصولات نیز از روشهای شیمیایی یا پزشکی نوین بسیار کمتر است. پس می شود گفت همین نکته در مورد این محصولات نیز موجب شده تا گرایش مردم به این سمت بیش از پیش شود. روغن به صورت ارگانیک بدن را مجبور به حجم دادن عضلات کرده سپس با ماندگاری بالا این روند ادامه خواهد داشت. همچنین مدت زمان استفاده این محصول نیز می تواند توجیه خوبی برای این ادعا باشد.

عمده خواص روغن خراطین زالو برای صورت

بیترین تاثیر روغن زالوی طبی میکس شده با خراطین برای حجم دادن و از بین بردن چین و چروک یا تیرگی های پوستی است. زمانیکه در پوست گرفتگی هایی در مویرگ اتفاق می افتد که دلیل آن می تواند رسوب املاح خون یا چربی و لخته های خونی باشد آنزیمهای ضد انعقاد زالوی طبی وارد عمل می شوند. این آنزیمها که از جمله آنها هیرودین، هیستامین، هیلارونیداز و غیره هستند کمک به بازگشایی مویرگها می کنند. خون در تمام نقاط بدن از جمله کوچکترین مویرگها نفوذ و حرکت می کند و چون منتقل کنند آنزیمهای مذکور به حساب مب آیند سبب خواهند شد به راحتی، بدون درد وعوارض این عروق بازگشایی شوند. نتیجه این خواهد بود که اکسیژن و املاح مورد نیاز برای تقویت و بازسازی پوست به میزان قابل توجهی در اختیار آن قرار خواهد گرفت.

نحوه استفاده روغن خراطین میکس زالو طبی

برای اینکه بهترین نتیجه از این محصولات را دریافت نمایید بایستی نظم استفاده را کاملا رعایت کنید. منظور آن است که اگر روزانه ۲ مرتبه از روغن استفاده می کنید و در ساعات مشخصی ماساژ را انجام می دهید این ترتیب را تا انتهای دوره مصرف ادامه دهید. این روند سبب خواهد که بدن به صورت طبیعی و طبق عادت اقدام به رساندن املاح بیشتر به عضو فعالیت داشته باشد. نتیجه مشخص خواهد بود! در مدت زمان کوتاه تری با بالاترین کیفیت ممکن امکان حجم دادن و رفع چین و چروک فراهم خواهد شد. اگر بتوانید قبل از اینکه روغن میکس زالوی طبی خراطین را استفاده کنید به مدت ۵ دقیقه با روغن بادام شیرین موضع مورد نظر را ماساژ دهید منافذ دریافت کننده روغن باز می شوند. همچنین اینکه خود روغن بادام نیز خاصیت حجم دهندگی خواهد داشت و کمک بسیار زیادی به پرتر شدن صورت دارد. مدت زمان ماساژ ۱۰ دقیقه می تواند کافی باشد تا تاثیر این روغنها انجام شود.

تهیه روغن مرغوب زالوی طبی خراطین

خواص روغن خراطین زالو برای صورت در روغنهای تقلبی نه تنها وجود ندارد بلکه می تواند موجب عوارضی شود که جبران آنها بسیار سخت حتی غیر ممکن خواهد بود. برای در امان ماندن از این عوارض بایستی از روغنهای اصل با کیفیت بالا استفاده کنید. روغن اصل را یا باید خودتان تهیه کنید یا اینکه از مراکز تخصصی که در زمینه این محصولات به صورت انحصاری فعالیت دارند خریداری نمایید. مرکز تخصصی زالوی طبی ایران با برند زالو پلاس توانسته است بالاترین کیفیت از این محصولات را برای عرضه به بازار داخلی و خارجی آماده نموده است. ناگفته نماند علم و تجربه در این مرکز تخصصی بکار گرفته می شود تا بهترین نتیجه ممکن برای تاثیر بیشتر بدست بیاید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *