خراطین زالو طبی و میکس برای روغن افزایش سایز

خراطین زالو طبی و میکس برای روغن افزایش سایز

خراطین زالو

خراطین زالو طبی چییست؟

خراطین و زالوی طبی هر دو از خانواده کرم های حلقوی هستند با خصوصیاتی متفاوت در رفتار و ظاهر. زالوی طبی بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی در بزاق خود دارد که به هنگام گزش بدن طعمه خود آنها را به بدن او تزریق می نماید. خراطین نیزم واد پروتئینی زیادی دارد که بایستی آنها را استخراج نمود. روغن خراطین زالو طبی برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرد. از خراطین زالو بیشتر در مواردی همچون افزایش سایز سینه، باسن، لب و گونه ها در بانوان همچنین افزایش سایز الت تناسلی آقایا بهره گیری می شود.

تولید روغن خراطین زالو

در گذشته تنها روغن خراطین را مورد استفاده قرار می دادند تا به سایز و حجم بزرگتری از اندام دست یابند. روغن زالو طبی نیز در مناظقی که زالو به وفور یافت می شد وجود داشت. اما فرمول جدیدی که از روغن افزایش سایز بدست امده است با ترکیب خراطین زالو طبی تاثیرات بیشتری نیز احساس می شود. روغن خراطین زالو هر دو تاثیر را با هم دارد و می تواند تا چندین برابر در نتیجه تاثیر مثبت داشته باشد. در ساخت روغن خراطین و زالو از هیچگونه مواد غیر طبیعی حتی پارافین برای نگهدارندگی نیز استفاده نمی شود.

خریداری روغن خراطین زالو طبی

فروشگاه های زیادی به منظور ارائه روغن خراطین یا زالو طبی وجود دارد. هر کدام از آنها کیفیت های مختلف را با قیمت های متفاوت عرضه می نمایند. زالو پلاس با فعالیت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی توانسته است بهترین نوع از روغن خراطین زالو طبی را با قیمت مناسب نسبت به حجم آن به بازار عرضه نماید. برای خریداری روغن خراطین و زالو طبی می توانید از طریق نماینده سایت تخصصی زالو پلاس اقدام نمایید. ارتباط با نمیانده ما اطلاعات بسیار مفیدی را در زمینه انواع محصولات همچنین نحوه خرید و فروش آن ارائه می نماید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *