راه تشخیص روغن خراطین اصل همراه با زالوی طبی

راه تشخیص روغن خراطین اصل همراه با زالوی طبی

راه تشخیص روغن خراطین اصل

یکی از مشکلاتی که می تواند در خرید روغن خراطین یا زالوی طبی وجود داشته باشد تقلبی بودن این محصولات است. اگر مضرات استفاده از روغن های تقلبی را در نظر نگیریم بایستی به زمان و هزینه ای که برای این مورد صرف شده است بپردازیم. اما مورد اول یعنی مضراتی که در استفاده از روغن های خراطین یا زالوی طبی تقلبی می تواند بروز نماید امکان دارد ناگوار و جبران ناپذیر باشد. پس چگونه می توان راه تشخیص روغن خراطین اصل و استفاده از روغن زالوی طبی مرغوب را پیدا کرد؟ آیا می توان به هر فروشگاهی برای خرید این محصولات اعتماد نمود؟ یا اینکه با آموختن طریق ساختن روغن خراطین و زالو طبی می شود این روغنها را در منزل آماده نمود؟

بهترین راه تشخیص روغن خراطین اصل

سوالات زیادی وجود دارد که استفاده از روغن خراطین و زالوی طبی را رد یا تایید نماید. اما اگر راه تشخیص روغن خراطین اصل را بدانید می توانید بهترین نوع از این محصولات را خریداری نموده استفاده کنید. برخی افراد رنگ روغن خراطین و زالوی طبی را نشانه ای می دانند که می توان از روی آن اصالت روغن خراطین و زالوی طبی را تشخیص داد. شاید از نظر افراد عادی راه تشخیص روغن خراطین اصل از روی رنگ آن باشد. اما افرادی که تخصص و تجربه ای در این زمینه داشته باشند حتما می دانند که رنگ این محصولات بستگی کامل به روغن پایه ای دارد که در آن استفاده می شود. منظور از روغن پایه روغنهای گیاهی است که خراطین یا زالوی طبی را در آن فرآوری می کنند.راه تشخیص روغن خراطین اصل

محصولات افزایش سایز

همانطور که می دانید در طب امروزی محصولات زیادی برای افزایش سایز اندام کوچم کانده مانند آلت تناسلی مردانه یا اندام زنانه ساخته شده است که اغلب دارای مواد شیمایی هستند. همچنین روشهای دردناکتر و پر هزینه مانند عملهای جراحی نیز در دسترس است که در کوتاه ترین زمان ممکن حجم و سایز بزرگتری از اندام را به فرد تحت درمان هدیه خواهند کرد. اما مزیتهای زیادی در این روش ها و جود دارد که می تواند جبران ناپذیر نیز باشد. یطب سنتی از قدیمی ترین و طبیعی ترین روشها به منظور این اعمال استفاده می کند که کیفیت کار آنها نیز چندین برابر بوده به علاوه اینکه بدون عوارض می باشد. در کل اگر بتوانید در هر موردی از روش های طبیعی به منظور درمان دردهای خود استفاده نمایید بهترین نتایج را بدون عوارض و با هزینه بسیار اندک دریافت خواهید کرد.

طرز تهیه روغن خراطین و زالوی طبی

علاوه بر اینکه می توان روغن زالوی طبی و خراطین اصل را از مراکز تخصصی تهیه کرد می شود این محصولات را نیز در منزل ساخت و مورد استفاده قرار داد. تنها کافیست به مواد اولیه آن دسترسی داشته باشید همچنین بتوانید به بهترین شیوه ممکن آن را تولید کنید. در دستور طب سنتی ایرانی ساخت روغن خراطین و زالوی طبی زیاد سخت نیست. اگر شما خودتان روغن های افزایش سایز را تولید کنید دیگر نیازی به دانستن راه تشخیص روغن خراطین اصل نخواهید داشت. بلکه به اصلی ترین روش ممکن آنرا در اختیار خواهید داشت. همانطور که در گذشته قبایلی که از قوانین چند زنی پیروی می کرده اند می شود این محصلات را با ابتدایی ترین روشها در منزل تهیه نمود.

مشخصات مواد اولیه برای ساخت روغنها

مواد اولیه ای که برای این منظور لازم خواهید داشت عبارتند از خشک شده خراطین و پودر زالو طبی که با یمت مناسب از طریق همین مرکز تخصصی امکان تهیه را خواهند داشت. روغنی نیز به عنوان روغن پایه مورد نیاز است که در این مورد استفاده از کنچجد یا زیتون توصیه می شود. در نهایت مقداری از داروهای گیاهی برای افزایش تاثیر احتیاج دارید که آنها را هم می توانید از بازار محصولات طب سنتی خریداری نمایید. توجه داشته باشید که در ایران افراد زیادی هستند که کرم خاکی را با خراطین اشتباه می گیرند. دلیل این امر نیز نداشتن اطلاعات کافی پیرامون این جاندار می باشد. در ایران دو نوع خراطین هند و پاکستینی وجود دارد که به منظور ساختن روغنهای افزایش سایز مورد استفاده قرار می گیرند.

موارد استفاده روغن خراطین و زالوی طبی

از روغن های خراطین و زالوی طبی علاوه بر افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن می توان برای موردهای دیگری نیز استفاده کرد. بهره که می شود از عضاره زالوی طبی هرماه با خراطین برد در کاهش دردهای مفاصل است. آنزیم هایی که در روغن خراطین و زالوی طبی وجود دارند بهترین و طبیعی ترین آنزیمهای ضد انعقاد در طبیعت می باشند. به همین خاطر زمانی که وارد سیستم گردش خون می شوند پاکسازی خون همراه با سرعت در گردش خون را به همراه خواهند داشت. در نتیجه بافتهایی که در هر نقطه از بدن تخریب شده باشند امکان ترمیم با اکسیژن رسانی لازم همراه مواد مورد نیاز بافت را هواهند داشت. به طور کلی از عضاره زالوی طبی و خراطین برای درمان ریزش مو، مرطوب کننده فوق العاده قوی، کاهس دهنده چین و چروک و … استفاده کرد.

فرمول های ویژه روغن زالوی طبی

در اروپا از این جاندار به صورت ویژه ای بهره برداری کرده اند. یعنی با اکسترکت آنزیمهای موجود در بزاق و بدن زالو توانسته اند محصولاتی برای درمان تخصصی دردهای انسانی کشف کنند. به عنوان مثال کشور روسیه با استفاده از هیمن آنزیمها توانسته است قرصی را تهیه نماید که به کمک بیماران قلبی می آید. این قرص بازگشایی عروق مسدود شده همراه با گشادتر کردن رگها را به همراه دارد. همچنین پمادهای موضعی کاهش درد های مفصلی از همین جاندار به علاوه فرمول مخصوص بدست آمده است. در ایران هم صابون های زالوی طبی و خراطین به تازگی روانه بازار شده اند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *