روش تهیه روغن خراطین با زالوی طبی میکس

روش تهیه روغن خراطین با زالوی طبی میکس

روش تهیه روغن خراطین و زالو طبی

همانطور که می دانید یکی از نکات مهمی که بایستی در تهیه روغن زالوی طبی یا خراطین در نظر گرفت استفاده از مواد درجه یک می باشد. این محصولات می تواند درجه بندی های متفاوتی داشته باشد. اما روش تهیه روغن خراطین یا زالو طبی با هم یکی است که می تواند به روش سنتی یا صنعتی تهیه گردد. حتما بایستی از یک روغن پایه برای تهیه این محصولات استفاده کردن تا در عمل کوفاکتور یا فعال کردن آنزیم های موجود در خشک شده آنها فعالیت لازم را انجام دهند. البته در روش تهیه روغن خراطین به صورت سنتی بایستی به مدت مشخص آن را در آفتاب قرار داد. اهمیت ویژه ای دارد که آفتاب در این مورد بدون واسطه به صورت مستقیم به روغن بتایند.

قدیمی ترین روش تهیه روغن خراطین

در قبایلی که از قوانینی همچون چند زنی پروی می کرده اند بایستی از محصولاتی مانند روغن خراطین استفاده می شد تا جنس نر بتواند به خوبی جوابگوی همسران خود باشد. اما قدیمی ترین روش تهیه روغن خراطین نیز متعلق به همین دوران است که با مواد اولیه توانسته اند فرمول اولیه برای ساخت آن را بدست آورند. در این روش تهیه روغن خراطین ابتدا خشک شده کرم را در روغن نارگیل ریخته و آن را به صورت حرارت غیر مستقیم می جوشانند. در این اقدام روغن پایه سبب می گردد که آنزیمها و مواد پروتئینی که بدن این جاندار وجود دارد آزاد و فعال شوند. همچنین دمایی که روغن در آن عمل می آید بسیار مهم است که بایستی یکدست باشد و باید روی آن حساس بود.

روش تهیه روغن خراطین

چرا روغن خراطین اصل؟

زمانیکه شما تصمیم به استفاده از محصولات طب سنتی می کنید بایستی این نکته را در نظر داشته باشید که نوع تقلبی این روغنها نیز در بازار موجود می باشد. دلیل این امر نیز آن است که زمانی که تقاضا برای یک محصول زیاد می شود امکان سودجویی نیز در آن زیاد خواهد شد. بهتر است اگر می خواهید روغن خراطین یا روغن زالوی طبی را استفاده نمایید از مراکز تخصصی آن را تهیه نمایید یا حداقل از اصالت آن اطنینان حاصل نمایید. البته برای افرادی که تجربه ای در شناخت روغن خراطین و زالوی طبی ندارند تشخیص نوع اصل آن بسیار سخت است. پس در نتیجه بهترین روش آن است که خودتان در منزل این محصول را با مواد اولیه مرغوب تهیه نمایید.

فروش مواد اولیه مرغوب برای ساخت روغن

همانطور که اشاره شد اگر قرار است روغن خراطین یا زالوی طبی را استفاده نمایید پس بهتر است یا آن را از طریق مرکزی تخصصی خریداری نمایید یا اینکه خودتان در منزل برای تولید آن اقدام نمایید. مرکز تخصصی زالوی طبی ایران زالو پلاس توانسته است بهترین نوع زالوی طبی مرغوب با نژاد اصیل و کیفیت یا گیرایی بالا به بازار عرضه نماید که علاوه بر این جاندار مواد اولیه برای ساخت روغن خراطین یا زالوی طبی را نیز برای عرضه به بازار آماده نموده است. بسیاری افراد خراطین را با کرم خاکی یا همان ورمی کومپوست اشتباه می گیرند که بایستی ایشان را از تفاوت این دو محصول با یکدیگر آکاه ساخت.

تفاوت خراطین با کرم خاکی یا زالوی طبی

به دلیل نبود آگاهی کافی افراد جامعه ایرانی بر این بارند که روغن خراطین با زالوی طبی یا کوم خاکی تفاوتی ندارد. هر چند می توان از لحاظ کاربردی یک مورد استفاده مشترک را برای این سه مورد در نظر گرفت اما در اصل تفاوتهایی می ان آنها وجود دارد. به عنوان مثال زالوی طبی یک جاندار خونخوار است، کرم خراطین چوبخوار و ورمی کمپوست زباله خوار! از لحاظ قیمت نیز به ترتیب بالاترین قیمت را زالوی طبی سپس خراطین و در آخر کرم خاکی خشک شده دارد. پس لازم است برای خرید روغنهای مذکور در مورد اطلاعات اولیه آن آگاهی داشته باشید تا در خرید خود متضرر نشوید. همین نکته می تواند یک منبع بسیار جذاب برای افرادی باشد که قصد سوءاستفاده از اطمینان خریدار را داشته باشند.

کسب درآمد از ساخت روغن

تولید و فروش روغن خراطین و زالوی طبی می تواند یکی از منابع درآمد بسیار پرسود برای افراد به دنبال کار باشد. این محصولات به تازگی به صورت خودجوش در میان عموم جامعه ایرانی در حال معرفی است و بسیاری افراد بدون نیاز به داروهای شیمیایی یا عملهای جراحی دردناک، پرهزینه و دارای عوارض با استفاده از این محصولات به نتیجه مطلوب دست یافته اند. پس اگر اشخاصی که به کوچک بودن اندام جنسی دچارند اگر آگاهی دقیق و لازم را برای استفاده از این محصولات داشته باشند به مشتری ثابت این روغنها تبدلی خواهند شد. پس یک شخص کارجو می تواند از این روش نیز به سود مناسب دست پیدا کند.

طریقه مصرف روغن خراطین

یکی از جذابیت هایی که در این محصولات مورد توجه قرار گرفته است نوع استفاده آن است. برای دستگاههایی مانند وکیوم بایستی مکان، زمان و هزینه زیادی را صرف کرد تا به صورت روزانه بشود آن را مورد استفاده قرار داد. اما روغن خراطین را به صورت ماساژ در مدت زمان کوتاهی می شود استعمال نمود و بیشترین نتیجه را نیز دریافت نمود. البته اگر قصد خرید و دانست نوع مصرف دقیق این محصول را دارید بهتر است با نماینده ما در ارتباط باشید. در این ارتباط تلفنی اطلاعات بسیار مناسبی در خصوص انواع محصولات، خواص، نحوه مصرف و … دریافت خواهید کرد که دانستن آنها خالی از لطف نخواهد بود.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *