روغن زالو طبی و خراطین افزایش سایز اصل

روغن زالو طبی و خراطین افزایش سایز اصل

روغن زالو طبی و خراطین

بهترین و طبیعی ترین روش به منظور درمان کوچک ماندن اندام مردانه یا بانوان استفاده از روغن زالو طبی و خراطین طبی است. این محصولات در طب سنتی به شیوه ای بسیار جالب ساخته می شوند. در گذشته برای مردان در قبایلی که از قوانین چند زنی پیروی می کرده اند استفاده می شده است. البته در آن زمان فقط از کرم خشک شده در نارگیل استفاده می کرده اند و این تنها به دلیل کشف نشدن روش استفاده مخلوط روغن زالو طبی و خراطین بوده است. اکنون با پیشرفت علم و تکنولوژی و به صورت تجربی فرمول جدیدی برای این محصولات به دست آمده است که تاثیر بسیار بالایی خواهد داشت.

طرز ساخت روغن زالو طبی و خراطین

همانطور که اشاره شد در گذشته برای ساخت روغن خراطین از روشی مخصوص استفاده می شده است که کرم خشک شده را در نارگیل یا روغن نارگیل با دمایی مشخص قرار می داده اند. پس از مدت زمان مشخصی روغن مخصوص به دست می آمده است که با استفاده آن مردان از قوای جنسی بالاتری برخوردار می شده اند. اما اکنون از روغن زالو طبی و خراطین علاوه بر آقایان، بانوان نیز استفاده می کنند که برای فرم دهی و افزایش حجم سینه، باسن، لب و گونه ها کاربرد دارد. البته در محصولات زیبایی نیز این محصولات کاربرد دارند. یا حتی در ورزش های پرورش اندام و زیبایی اندام نیز از روغن خراطین و زالوی طبی بهره لازم گرفته می شود.روغن زالو طبی و خراطین

بهترین نوع روغن افزایش سایز

اگر از جمله افرادی هستید که با روغن زالو طبی و خراطین آشنایی دارید حتما برای شما اصالت محصول نیز اهمیت خواهد داشت. یکی از مرغوب ترین محصولاتی که در بازار امروزی می توان به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار داد میکس زالو با خراطین است. این محصول طبق فرمول ویژه به اضافه داروهای گیاهی تاثیر گذار توسط زالو پلاس به بازار ایران عرضه می شود. نوع دست ساز میکس زالو خراطین با خلوص بسیار بالایی رعضه می شود که قیمت ویژه ای نیز برای آن در نظر گرفته شده است. استفاده از داروهای گیاهی در میکس زالو خراطین تاثیر را تا چندین برابر افزایش خواهد داد.

نحوه مصرف روغن خراطین و زالو

در استفاده روغن زالوی طبی و خراطین به صورت جداگانه تفاوتی وجود ندارد. به عنوا مثال اگر روزی ۲ بار بایستی روغن خراطین را استفاده کرد تا نتیجه گرفت روغن زالوی طبی را نیز به همین صورت می توان مصرف نمود. البته برای افرادی که مشکل فیزیکی یا پوستی ندارند می توانند تا ۳ بار در روز نیز از روغن استفاده کنند. البته در این موارد نظم اهمیت ویژه ای دارد که بایستی به اندازه کافی روی آن حساس بود. قبل از استفاده نیز بایستی موضع را به خوبی شست و شو داد تا منافذ پوست بازگشایی شوند و در نهایت روغن یا آنزیم ها آن به خوبی جذب خون شوند. در زمان استفاده روغن خراطین یا زالو اگر ورزش انجام دهید تاثیر نهایی تا جندین برابرافزایش می یابد. همچنین از غذاهای با طبع گرم استفاده نموده و طبع سرد را از رژیم غذایی خود حذف نمایید.

نشانه های روغن خراطین و زالوی اصل

مهمترین نشانه ها در روغن خراطین و زالوی طبی اصل را به صورت ظاهری می شود در رنگ و بوی روغن دانست. رنگ روغن بستگی به پایه گیاهی که در آن استفاده می شود دارد. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن آگاهی کافی فکر می کنند که روغن زالو حاصل خالصی از زالوهای طبی است که در دستگاهی ریخته شده و روغن آن را می گیرند. باید گفت این مطلب به طور کل اشتباه است و حتما برای ساخت روغن خراطین یا زالوی طبی باید از پایه گیاهی و خشک شده این جانداران استفاده کرد. یعنی بوی تند گرم و نزدیک به حلوای این محصولات مربوط به خشک شده زالوی طبی و خراطین می باشد.روغن زالو طبی و خراطین

نگهداری روغن خراطین و زالو طبی

هر محصولی نیاز به نگهداری دارد و اگر این محصول یک ماده مصرفی برای دراز مدت باشد بایستی به میزان بیشتری از آن مراقبت به عمل آمرود. اگر روغن های مذکور را در دمای منساب و نور خوب نگهداری کنید مدت زمانی که می توانید روغن را در اختیار داشته باشید و سالم باشد افزایش خواهد یافت. هر چه نور کمتر و دمایی خنکتر در محیط نگهداری روغن در جریان باشد ماندگاری آن نیز افزایش خواهد یافت. البته محصولات دست ساز بدون مواد نگهدارنده هستند و نهایتا تا ۲ سال می تونید آنها را در منزل نگهداری کنید. البته روغنهایی که در تبلیغ آنها مدت زمان زیادی برای نگهداری در نظر گرفته شده است امکان دارد از مواد نگهدارنده استفاده کرده باشند.

خرید بهترین نوع روغن حجم دهنده

فروشگاه های زاید به منظور خرید و فروش انواع محصولات در فضای مجازی وجود دارد که بهتر است برای در اختیار داشتن بهترین نوع روغن خراطین یا زالوی طبی آن را از طریق مراکز تخصصی تهیه نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس توانسته است بهترین نوع این محصولات را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به بازار عرضه نماید. برای خرید این محصولات با درجه خلوص بالا با نماینده ما در ارتباط باشید. در ارتباط با نماینده ما علاوه بر خریدی موفق و مطمئن اطلاعات زیادی نیز در این زمینه و همچنین زالوی طبی یا پرورش آن در اختیار خواهید داشت. پرروش زالوی طبی نیز یکی از کارهای تولیدی پرسود در بازار امروز است که با سرمایه اندک می شود راه اندازی کرد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *