طرز تهیه روغن خراطین و زالو طبی

طرز تهیه روغن خراطین و زالو طبی

طرز تهیه روغن خراطین

طرز تهیه روغن خراطین و روغن زالو طبی

طبق دستورات طب سنتی ایرانی برای تولید و ساختن روغن خراطین یا زالو طبی روشی ویژه به کار می رود. طرز تهیه روغن خراطین و روغن زالو طبی با استفاده از روغن پایه گیاهی به علاوه پودر شده این جانداران استفاده می شود. زالو پلاس در فرمول جدید و ویژه طرز تهیه روغن خراطین و زالو طبی را با اضافه کردن داروهای گیاهی دارای بیشترین تاثیر کرده است. این داروها با تحریک آنزیم های پروتئینی فعال در روغن خراطین و سبب می شوند تا چندین برابر تاثیرات آن افزایش یابد.

فرمول ویژه طرز تهیه روغن خراطین

طرز تهیه روغن خراطین و یا روغن زالو به صورت سنتی چیزی در حدود ۴۰ روز به طول می انجامد. در طی این روز بایستی روغن را به صورت مستقیم در معرض نور خورشید قرار داده سپس آن را تصفیه کرد. طرز تهیه روغن خراطین و زالو طبی طبق فرمول ویژه زالو پلاس زمان کمتری را نیاز دارد. همچنین خلوص بالاتری از این محصول را حاصل می نماید. تاثیر روغن در طرز تهیه روغن خراطین و زالو بر اساس فرمول جدید تا حدود زیادی افزایش می یابد. همچنین دور ریز بسیار کمتری باقی خواهد ماند و خالص ترین روغن بدست می آید.

فروش و خرید روغن زالو و خراطین

فروشگاه های زیادی در زمینه خرید و فروش روغن خراطین و زالو طبی فعالیت دارد ولی بهتر است برای تهیه این محصولات از مرکزی معتبر اقدام نمایید. زالو پلاس با فعالیت تخصصی در زمینه زالو طبی و انواع محصولات فروش عمده و جزئی روغن خراطین و زالو طبی را در سراسر ایران انجام می دهد. قیمت فروش و کیفیت را مقایسه کنید و سپس اقدام به خرید نمایید. ارتباط تلفنی با نماینده ما اطلاعات مفیدی در زمینه محصولات و نحوه معامله در اختیار شما عزیان قرار خواهد داد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *