طریقه مصرف روغن زالو خراطین یا پماد برای افزایش سایز سریع

طریقه مصرف روغن زالو خراطین یا پماد برای افزایش سایز سریع

طریقه مصرف روغن زالو طبی و خراطین

برای اینکه به سایز بزرگتری از اندام کوچک مانده بدن مانند سینه، باسن، لب و گونه ها در بانوان همچنین آلت تناسلی در اقایان دست یافت روش هایی وجود دارد. البته بهتر است به این منظور از روش های سنتی درمان استفاده شود. طب سنتی ایرانی به منظور افزایش سایز اندام ذکر شده روغن خراطین یا زالوی طبی را تجویز می نماید. طریقه مصرف روغن زالو و خراطین بسیار آسان است و می توان در مدت زمان مشخص به بهترین نتیجه دست یافت. برای اینکه به نتیجه بهتری از اثرات این محصول دست پیدا کرد بایستی طریقه مصرف روغن زالو را رعایت نمود که روزانه ۲ الی ۳ مرتبه می باشد. شاید بشود با مصرف روزانه یکبار هم نتیجه ای دریافت کرد اما اگر موارد مصرف به صورت اصولی رعایت شود مطمعنا نتیجه ای که به دست خواهد آمد به ایده آل یا هدف بسیار نزدیکتر خواهد بود.

طریقه مصرف روغن زالو به صورت دقیق

بایستی روزانه ۲ الی ۳ مرتبه از روغن زالو به صورت مالشی استفاده کرد. هر بار قبل از استفاده با آب گرم و صابون موضع مورد نظر را به خوبی شست و شو می دهیم و در صورت امکان با حوله آن را گرم می کنیم. بایستی گفت در طریقه مصرف روغن زالو میزان مصرف متفاوت است اما در اصل چند قطره از روغن به حدی که موضع خوب به آن آغشته شود را به نقطه مورد نظر می رسانیم. سپس در حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه ماساژ می دهیم که برای آلت بهتر است بدون ارضا شدن باشد. سپس می توانید آن را شست و شو دهید ولی اگر اجازه دهید حداقل یک ساعت روغن روی پوست باقی بماند بسیار بهتر خواهد بود. حتما قبل از استفاده روغن آن را به مدت ۲ روز روی پوست بازو تست نمایید. این آزمایش روی بازو سبب می شود که اگر احتمالا بدن شما واکنشی به این روغن نشان دهد خود را نمایان خواهد کرد. البته جای نگرانی نیست اگر روغن اصل استفاده کنید نهایت عوارضی که از آن دریافت خواهید کرد التهاب خفیف پوستی یا خارش است. اما روغن های تقلبی می توانند مشکل ساز شوند. در موارد زیادی استفاده از روغنهای تقلبی مشکلاتی برای مصرف کننده به همراه داشته که در دراز مدت با عمل های جراحی دردناک هم نتوانسته اند آنها را رفع کنند. پس حتی المقدور روغنهای اصل زالو خراطین را تهیه کنید.طریقه مصرف روغن زالو

خرید روغن زالوی طبی یا خراطین

روغن زالوی طبی با خراطین تفاوت دارد و می توان گفت تاثیر روغن زالو بسیار بیشتر است. علاوه بر افزایش سایز این روغن می تواند عمل پاکسازی خون را نیز به انجام برساند. وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی در بزاق زالو سبب می گردد خواص بسیاری به بدن منتقل شود که در نهایت سلامتی را به همراه خواهد داشت. اما برای اینکه روغن اصل و با کیفیت در اختیار داشت بایستی چه اقداماتی را انجام داد؟ اول اینکه می توان از طریق مرکزی معتبر اقدام به خرید نمود. البته فروشگاه های معتبر زیادی هم وجود دارند که به صورت تخصصی روی یک محصول کار نمی کنند و امکان دارد شناخت کافی از آن نداشته باشند. پس در نظر داشته باشید از فروشگاه معتبر تخصصی خرید خود را انجام دهید. روش دیگری وجود دارد که می شود با استفاده از مواد اولیه مرغوب در منزل این روغن را تهیه کرد ولی بایستی دانست که هزینه های زیادی را برای تولید در بر خواهد داشت. همچنین احتمال اینکه مواد اولیه شما در اثر کمبود تجربه از بین برود یا روغن نامرغوب بدست بیاید بسیار بالاست. اما آموزش هایی در این زمینه وجود دارد که با پشت سر گذاشتن آنها می توانید در منزل این روغنها را نیز تولید نمایید.

روغن میکس زالوی طبی خراطین زالو پلاس

به تازگی توسط زالو پلاس محصولی به بازار عرضه شده است که از نظر کیفیتی بالاتر از روغنهای قبل است. همچنین قیمتی که برای این محصول در نظر گرفته شده است ارزانتر از روغنهایی است که در گذشته نه چندان دور به بازار عرضه می شد. روغن میکس زالو خراطین همزمان خواص این دو جاندار را به بدن می رساند. البته روند تولیدی آن تقریبا با سابق یکی است ولی در مواد اولیه با یکدیگر تفاوتهایی دارند. زمانیکه شما این روغن را به صورت ماساژ به پوست می رسانید آنزیمهایی که در آن وجود دارد به خون و مویرگها ورود پیدا خواهند کرد. مزیت این روغن آن است که مواد پروتئینی خراطین باعث افزایش خجم و آنزیمهای ضد انعقاد در زالو سبب خواهند شد که عروق مسدود شده در بدن بازگشایی شوند. با این کار گردش خون با کیفیت و سرعت بسیار بالاتری در عروق صورت خواهد پذیرفت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *