طریقه مصرف روغن زالو خراطین یا پماد برای افزایش سایز

طریقه مصرف روغن زالو خراطین یا پماد برای افزایش سایز

طریقه مصرف روغن زالو طبی و خراطین

برای اینکه بهسایز بزرگتری از اندام کوچک مانده بدن مانند سینه، باسن، لب و گونه ها در بانوان همچنین آلت تناسلی در اقایان دست یافت روش هایی وجود دارد. البته بهتر است به این منظور از روش های سنتی درمان استفاده شود. طب سنتی ایرانی به منظور افزایش سایز اندام ذکر شده روغن خراطین یا زالوی طبی را تجویز می نماید. طریقه مصرف روغن زالو و خراطین بسیار آسان است و می توان در مدت زمان مشخصس به بهترین نتیجه دست یافت. برای اینکه به نتیجه بهتری از اثرات این محصول دست یافت بایستی طریقه مصرف روغن زالو را رعایت نمود که روزانه ۲ الی ۳ مرتبه می باشد.

طریقه مصرف روغن زالو به صورت دقیق

بایستی روزانه ۲ الی ۳ مرتبه از روغن زالو به صورت مالشی استفاده کرد. هر بار قبل از استفاده با آب گرم و صابون موضع مورد نظر را به خوبی شست و شو می دهیم و در صورت امکان با حوله آن را گرم می کنیم. بایستی گفت در طریقه مصرف روغن زالو میزان مصرف متفاوت است اما در اصل چند قطره از روغن به حدی که موضع خوب به آن آغشته شود را به نقطه مورد نظر می رسانیم. سپس در حدود ۵ الی ÷۵ دقیقه ماساژ می دهیم که برای آلت بهتر است بدون ارضا شدن باشد. سپس می توانید آن را شست و شو دهید ولی اگر اجازه دهید حداقل یک ساعت روغن روی پوست باقی بماند بسیار بهتر خواهد بود.حتما قبل از استفاده روغن آن را به مدت ۲ روز روی پوست بازو تست نمایید.

طریقه مصرف روغن زالوخرید روغن زالوی طبی یا خراطین

روغن زالوی طبی با خراطین تفاوت دارد و می توان گفت تاثیر روغن زالو بسیار بیشتر است. علاوه بر افزایش سایز این روغن می تواند عمل پاکسازی خون را نیز به انجام برساند. وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی در بزاق زالو سبب می گردد خواص بسیاری به بدن منتقل شود که در نهایت سلامتی را به همراه خواهد داشت. اما برای انیکه روغن اصل و با کیفیت در اختیار داشت بایستی چه اقداماتی را انجام داد؟ اول اینکه می توان از طریق مرکزی معتبر اقدام به خرید نمود. روش دیگری وجود دارد که می شود با استفاده از مواد اولیه مرغوب در منزل این روغن را تهیه کرد ولی بایستی دانست که هزینه های زیادی را برای تولید در بر خواهد داشت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *