کرم خاکی خراطین خشک برای تولید روغن افزایش سایز

کرم خاکی خراطین خشک برای تولید روغن افزایش سایز

کرم خاکی

کرم خاکی خشک شده خراطین

اگر اطلاعات زیادی در مورد طب سنتی ندارید به شما پیشنهاد می کنیم حتما در مورد روش های درمانی در این مکتب تحقیقاتی هر چند کوچک انجام دهید. در طبی سنتی ایرانی از روغن خراطین و زالو طبی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن بهره گیری می شود. روغن خراطین از کرم خاکی با نژاد ایزینیا فتیدا یا نوع کالیفرنیا بدست می آید. روش های متفاوتی برای تولید روغن کرم خاکی وجود دارد. اما بهترین روش که دستورات آن از کتب طب سنتی ایرانی استخراج می شود با استفاده از کرم خاکی خشک شده می باشد.

تفاوت روغن کرم خاکی و زالو طبی

هر چند کرم خاکی و زالو طبی را از یک خانواده می دانند و تقریبا خصوصیات ظاهری مشترک دارند اما باید گفت خواص زالو طبی در طب سنتی ایرانی بسیار بیشتر است. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم روتئینی بسیار مفید در بزاق و بدن زالو طبی وجود دارد. برای این که این خواص را به صورت مستقیم به روغن زالو نیز وارد نمایند آن را به صورت خشک شده در می آورند. طرز ساخت روغن کرم خراطین و روغن زالو طبی به صورت تقریبی شبیه به هم می باشد. اما در اصل تاثیرات روغن زالو طبی در برابر روغن کرم خراطین بسیار بیشتر است. زالو پلاس با فرمولی ویژه بهترین روغن برای افزایش سایز را تولید نموده و با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

میکس روغن کرم خاکی و روغن زالو طبی

تاثرات هر کدام از روغن های کرم خاکی و زالو طبی به صورت مشخص و تعیین شده هستند. اما زمانی که با استفاده از هر دو این محصولات به علاوه فرمول ویژه برای افزودن داروهای گیاهی روغن مرغوبی تهیه شود می توان بیشتر تاثرات را از آن دریافت نمود. هیرودین و هیستامین دو نوع از آنزیمهایی هستند که منحصرا مربوط به زالوی طبی می باشند. اما پروتئینهای فعال بسیاری نیز در خراطین وجود دارد که هر دو این مواد مفید باعث می شود نتییجه ای بهتر برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن حاصل گردد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *