طرز تهیه روغن خراطین اصل خانگی میکس با زالو طبی

طرز تهیه روغن خراطین اصل خانگی میکس با زالو طبی

طرز تهیه روغن خراطین اصل خانگی

با علم بر اینکه می دانیم روغن خراطین و زالوی طبی چه کاربردی دارد می توانیم این محصول را در خانه نیز تهیه کنیم. البته طرز تهیه روغن خراطین اصل خانگی اندکی می تواند سخت باشد اما تهیه آن می تواند بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار دهد. دستور ساخت روغن خراطین همراه با زالوی طبی در کتب طب سنتی ایرانی آمده است. البته در انواع شرکتی آن روشهای صنعتی به کار می رود که امکان افزودن مواد شیمیایی به این محصولات هست. اما اگر به صورت دست ساز روغن را تولید کنید مطمئن خواهید شد که طبیعی ترین این روغنها را در اختیار خواهید داشت. اصل بودن محصول نیز دیگر مورد تایید خودتان خواهد بود.

بهترین راه طرز تهیه روغن خراطین اصل خانگی

برخی افراد بر این باورن که با استفاده از کرمهای خاکی که در باغچه وجود دارد می توانند روغن خراطین مرغوب بدست بیاورند! شاید بشود از آن کرم نیز روغنی به دست آورد. اما اهمیت روغن خراطینبه میزان پروتئینی است که در بدن کرم خراطین وجود دارد. در طرز تهیه روغن خراطین اصل خانگی آمده است که از خراطین مرغوب و زالوی طبی درجه یک در این موارد استفاده شود. خراطین نوعی کرم چوبخوار است که در برخی نقاط ایران که درخت مخصوص به آن وجود دارد زندگی می کند. پس سعی کنید در حد امکان از مواد اولیه مرغوب برای طرز تهیه روغن خراطین اصل خانگی استفاده کنید تا دچار عوارض نشوید.طرز تهیه روغن خراطین اصل خانگی

خصوصیات روغن خراطین مرغوب اصل

از جمله خصوصیاتی که روغن خراطین و زالوی طبی اصل دارد بوی نامطبوع آن است. از این بو می شود به راحتی روغنهای مرغوب را شناسایی کرد. البته بایستی مقداری تجربه در این زمینه داشته باشید. امیدواریم از جمله افرادی نباشید که رنگ روغن را برای تشخیص اثل بودن آن در نظر می گیرند. رنگ روغن را می توان با استفاده از افزودنیهایی غیر طبیعی یا حتی طبیعی تغییر داد. همچنین مقداری از لرد در طرز تهیه روغن خراطین اصل خانگی باقی می ماند. این محصولات زمانی که دست ساز باشند و از دستگاه برای صاف کردن آنها استفاده نشده باشد همیشه مقدار اندکی لرد داخل خود نگه خواهند داشت. در تمام این موارد نباید فراموش کرد که از خراطین درجه یک در این محصولات استفاده کرد.

مواد اولیه ساخت روغن را از کجا خریداری کنیم؟

برای ساخت روغن خراطین اصل درجه یک نیاز به مواد اولیه مرغوب دارید. این مواد اولیه در صورتیکه نامرغوب یا دارای آلودگی باشند روغنی بسیار بی کیفیت به شما خواهند داد. مرکز تخصصی زالو پلاس انواع مختلفی از خراطین و زالوی طبی خشک شده آماده روغنگیری را آماده عرضه به بازار دارد. این محصولات از نوع وارداتی یا خارجی با بهترین کیفیت قیمت مناسب همچنین داخلی موجود است. درجه بندی مواد اولیه برای ساخت روغن بر اساس آنالیز و کیفیتی که به روغن زالوی طبی خراطین می دهد دسته بندی می شود. فراموش نکنید در صورتی به موفقیت در ساخت روغن در منزل دست خواهید یافت که علاوه بر دستور ساخت مناسب از مواد اولیه مرغوب نیز استفاده کنید.

میکس روغن زالوی طبی و خراطین

این دو محصول به طور کلی در طب سنتی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرند. برخی اعتقاد دارند روغن خراطین بهتر است و بسیاری بر این باورند که زالوی طبی بهتر نتیجه می بخسد. اما در اصل این بدن فرد است که می تواند بگوید کدام یک بهتر تاثیر خواهد داشت. امکان دارد بدن به خراطین جواب ندهد در مقابل زالوی طبی در همان بدن به خوبی جواب دهد. اما نتیجه ای که می توان گرفت این است که میکس زالو طبی همراه با خراطین بهترین و طبیعی ترین گزینه افزایش حجم دهنده است. این محصول در زالو پلاس طبق فرمولاسیون ویژه و جدید تولید می شود. قیمتی که برای ایحصول در نظر گرفته شده است از روغن زالو ارزانتر است.طرز تهیه روغن خراطین اصل خانگی

کاربرد روغن خراطین زالو طبی

از جمله مواردی که می توان برای حجم دادن از روغن زالو طبی خراطین استفاده کرد در آقایان و بانوان وجود دادر. آلت تناسلی مردانه در آقایان همچنین میکس زالو خراطین برای سینه، باسن، لب و گونه ها در بانوان مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین رفع چین و چروک یا تیرگی پوست که غیر از مادرزادی نباشد قابل ترمیم است. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم و مواد پروتئینی سبب می شود بدن وادار به رسانیدن مواد و املاح پروتئینی مورد نیاز به بافت شود. در نتیجه حجم بزرگتری حاصل می شود که ماندگاری بسیار طولانی نیز خواهد داشت. افراد زیادی از این محصولات استفاده کرده و نتیجه دلخواه را کسب کرده اند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *