بزرگ کردن سینه و باسن زنان با ۲ روغن معجزه گرزالوی طبی خراطین

بزرگ کردن سینه و باسن زنان با ۲ روغن معجزه گرزالوی طبی خراطین

بزرگ کردن سینه و باسن در بانوان

اعتماد به نفس در بسیاری از بانوان به زیبایی بیرونی و دورنی او بستگی دارد. کوچک بودن برخی اندام مانند سینه یا باسن ممکن است باعث کاهش اعتماد به نفس در ایشان شود. ممکن است در مقایسه قرار بگیرد و مشکلات جبران ناپذاری از لحاظ روحی به شخص مورد نظر وارد نماید. اما در نظر داشته باشید اگر شما هم به این مشکل دچار هستید تنها نیستید و افراد زیادی هستند که توانسته اند یا این مشکل را حل کنند یا با آن کنار بیاییند. اگر درصدد هستید که این کشل یا همان کوچک بودن سینه یا باسن در بانوان را برطرف نمایید روش های گوناگونی برای آن وجود دارد. پزشکی نوین عملهای جراحی با هزینه های بسیار بالا با درد و خونریزی و البته احتمال عوارض بالا تجویز می کنند. افراد زیادی وجود دارند که بعد از این عمل به عوارضی دچار شده ان که جبران آن یا امکان پذیر نیست یا به مدت زمان زیادی برای رفع این اشکال بوجود آمده نیاز است. بزرگ کردن سینه و باسن برای بانوان به صورت کاملا طبیعی نیز امکان پذیر است. نه تنها طب سنتی ایرانی بلکه در جهان با استفاده از روغن خراطین و زالوی طبی برای بزرگ کردن سینه و باسن کمک گرفته می شود. کافیست حتی در مقالات انگلیسی جست و جوی کوتاهی در این مورد داشته باشید.بزرگ کردن سینه و باسن

روش بزرگ کردن سینه و باسن در طب سنتی

همانطور که اشاره شد طبیعی ترین و بهترین روش برای افزایش سایز در اندام زنانه و مردانه استفاده از روغن های خراطین و زالوی طبی می باشد. این روغنها در اصطلاح عامیانه بدن را وادار به رساندن املاح و مواد بیشتر به بافت عضلانی مورد نظر برای رشد خواهند کرد. زالوی طبی بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم ضد انعقاد در بدن خود دارد. این آنزیمها در روغن به صورت مستقیم وارد شده اند. زمانیکه به صورت مستمر در مدت زمان مخصی آنزیمهای مذکور به بافت عضلانی و خون وارد می شوند افزایش سایز و حجم به صورت تصاعدی صورت می پذیرد. حتی اگر مویرگی مسدود شده باشد به واسطه این آنزیمهای ضد انعقاد بازگشایی می شود تا جریان خون حتی در کوچکترین مویرگها نیز به راه افتد. همچنین روغن خراطین مواد پروتئینی بسیار قوی دارد. این مواد پروتئینی سبب میشود عمل عضله سازی طبیعی تسریع یابد همچنین کیفیت عضلات بیشتر شود. اگر به دنبال تغییر در ظاهر خود هستید و می خواهید این کار را به صورت طبیعی انجام دهید بهتر است از روش های طبیعی استفاده کنید.

پس از رژیم سنگین سینه ها افت می کنند!

بافت سینه یا باسن رامقدار زیادی از توده های چربی تشکیل می دهد. بانوانی که ورزشکار هستند یا به دلیل اضافه وزن به رژیمهای سنگین روی می آورند حتما با این مشکل روبرو خواهند شد. کاهش چربی در بدن به علاوه از سینه ها سبب خواهد شد که با افت سایز روبرو شوید. اما اگر بتوان این بافت مورد نظر را حفظ کرد و از دست نداد مسلما با همان سایز یا سایزی حتی بزرگتر روبرو خواهیم شد. در نظر داشته باشید میزان تغذیه در دوران رژیم یا بسیار اندک است یا به صورتی است که عاری از پروتئین و چربی است. در این مدت بهترین راهکار برای افزایش سایز سینه و باسن بدون درد و بیهوشی استفاده روغن میکس زالوی طبی و خراطین است. در ادامه به نحوه استفاه از این محصولات نیز خواهیم پرداخت تا بدانید چقدر آسان می شود با روزانه۵ تا ۱۰ دقیقه به بهترین نتیجه ممکن دست یافت. البته همانطور که قبلتر گفته شد روشهایی نظیر عمل جراحی وجود دارد که همراه با بیهوشی و دردهای شدید همراه خواهند بود که ما توصیه می کنیم از آنها دوری کنید.

عوارض عملهای جراحی برای بزرگ کردن سینه و باسن

عمده ترین عارضه ای که در اینگونه عمل های جراحی وجود دارد بروز خونریزی های شدید به همراه بیهوشی است. در مدت زمانی که عمل جراحی انجام می شود درد بسیار و بعضا پایدار اجازه عمل به صورت سرپایی یا بی حسی موضعی را نخواهد داد به همین دلیل بیمار حتما بایستی ببیهوش شود. همچنین خونریزی ها در حین عمل اجتناب ناپذی خواهد بود. اما بعضا دیده شده که پس از عمل جراحی بزرگ کردن سینه و باسن خونریزیهای داخلی که خطرناکتر هستند نیز ادامه داشته است. بدتر آن است که اگر شما یا بدن شما حساسیت های آلرژیک نسبت به عمل جراحی نشان دهد یا بدن از پذیرش پروتز یا ژل سرباز زد حتما با مشکلات بزرگتری روبرو خواهید شد. امکان عفونت در این موادر بسیار بالاتر است هر چند در مواردی که پذیرش توسط بدن انجام می شود نیز مواردی از عفونت مشاهده شده است. از دیگر مشکلات برای بزرگ کردن سینه و باسن به روش رجاحی می توان به تغییرات احساس در پستانها اشاره کرد. نوک سینه در بانوان از جمله نقاط حساس بدن به شمار می روند. اما زمانیکه عملهای جراحی اینچنینی انجام می شود با احتمال قطع سیستم عصبی مواجه خواهم بود. پس از آن به صورت کلی احساس در نوک سینهاه یا تغییر کرده و حساس خواهد شد و یا به طور کلی از بین خواهد رفت. همچنین اگر موقعیت ایمپلنت نامناسب باشد شکل ظاهری خوبی نخواهد داشت به علاوه اینکه امکان نشت به دلیل پارگی ایمپلنت نیز باستی در نظر گرفته شود.بزرگ کردن سینه و باسن

چه کسانی کاندید مناسب برای روغن خراطین و زالوی طبی هستند؟

درست است که در برخی موارد تنها راه برطرف کردن کوچک بودن سایز سینه یا باسن عمل جراحی است اما باید در نظر گرفت همه افراد می توانند از این روغنها برای سایز بزرگتر استفاده کنند. افرادی که بنا به دلایلی با نامتقارن بودن سایز سینه ها و باسن روبرو هستند. بعد از بارداری، مادران زیادی هستند که ناگهان با سایز بسیار کوچکتری از باسن و سینه روبرو خواهند شد. برای ایشان نیز روغن خراطین و زالوی طبی کاربرد بالایی دارد. دخترانی که از دوران بلوغ سینه هایشان به صورت نامتقارن رشد کرده باشد نیز کاندید خوبی برای استفاده از این محصولات هستند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *