تاثیر بی نظیر روغن زالو طبی و خراطین در حجم دهی

تاثیر بی نظیر روغن زالو طبی و خراطین در حجم دهی

تاثیر بی نظیر روغن زالو طبی

به نظر می رسد که در چند سال اخیر توجه عموم جامعه ایرانی نسبت به محصولات طبیعی و درمان به واسطه روش های طب سنتی بیش از پیش شده باشد. طبق آمار بدست آمده مصرف محصولاتی همچون روغن زالو طبی و خراطین بیش از پیش گزارش می شود. همچنین در موارد بسیاری از زنده این جاندار به منظور درمان امراض بهره گیری می شود. اما تاثیر بی نظیر روغن زالو در حجم دادن به اندام کوچک مانده بدن سبب گشته که بدنسازان نیز از این محصولات استفاده کنند. البته در اصل تاثیر بی نظیر روغن زالو بر اثر وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم مفید و پروتئینی در این محصولات است. آنزیم هایی همچون هیرودین و هیستامین که دو ماده ضد انعقاد بسیار قوی در طبیعت هستند.

اصلی ترین دلیل تاثیر بی نظیر روغن زالو

زمانی که شما از روغن زالوی طبی برای افزایش سایز اندام خود استفاده می کنید آنزیم های آن از طریق پوست جذب خون می شود. در نتیجه آنزیم ها در تمامی نقاط بدن گردش می کنند و تاثیر بی نظیر روغن زالو نمایان می شود. بازگشایی بیش از ۶۰۰۰ مویرگ در اطراف ناحیه تناسلی از جمله خواص روغن زالو و خراطین می باشد. البته تاثیر بی نظیر روغن زالو زمانی بیشتر می شود که طبق دستورات طب سنتی ساخته شده باشد و بر اساس نظم و اصول آن را استفاده کرد. به صورت میانگین بایستی روزانه تا ۲ مرتبه همراه با ماساژ از روغن خراطین یا زالوی طبی استفاده کرد. دوره مصرف آن نیز ۴۰ تا ۶۰ روز می باشد.

تاثیر بی نظیر روغن زالو

آنزیم های روغن زالوی طبی

در طبیعت بهترین و تاثیر گذارترین مواد پروتئینی که با نام ضد انعقاد شناخته می شوند مربوط به زالوی طبی هستند. دو نمونه از معروف ترین آنها را با نام هیرودین و هیستامین شناسایی می کنند. این آنزیم ها از ابتدای ورود به جریان خود شروع به فعالیت می کنند. گشادتر کردن عروق، روانتر شدن جریان خون و بازگشایی عروق مسدود شده بدن به واسطه از بین بردن لخته های خونی از جمله مزایای این آنزیم ها است. با استفاده از روغن زالو نیز این آنزیم ها به صورت غیر مستقیم و بدون درد و سوزش به خون وارد خواهند شد. به جرات می توان گفت استفاده از روغن زالوی طبی طبیعی ترین روش برای افزای شسایز اندام کوچک مانده بدن است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *