تاثیر روغن زالو طبی و خراطین در چاقی صورت

تاثیر روغن زالو طبی و خراطین در چاقی صورت

تاثیر روغن زالو طبی

تاثیر روغن زالو طبی و خراطین

نه تنها در ایران بلکه در کشورهای اروپایی نیز تاثیر روغن زالو طبی و خراطین به اثبات رسیده است و مصرف می شود. این محصولات به طور کلی در زمینه افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید در مدت زمان مشخصی چاقی صورت خود را با استفاده از تاثیر روغن زالو طبی و خراطین بازگردانید. امکان دارد برخی از افراد بنا به هر دلیل به لاغر شدن صورت و اندام آن دچار شوند. این می تواند چهره ای نامناسب و زشت را نمایان سازد. اما زمانی که صورتی تو پر داشته باشید زیباتر خواهید بود.

چگونگی اعمال تاثیر روغن زالو طبی و خراطین

بیشتر تاثیر روغن زالو طبی و خراطین بر اثر وجود بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئین مختلف در آن است. زمانی که شما روغن زالو طبی یا خراطین به سطح پوست ماساژ می دهید در واقع بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم را به داخل  عروق تزریق می نمایید. تاثیر روغن زالوی طبی و خراطین زمانی افزایش می یابد که با ماساژ همراه باشد اگر روغن را به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه بر سطح پوست ماساژ دهید بیشترین مقدار آنزیمها جذب خواهند شد. پس از ۲ هفته مصرف مداوم تاثیر روغن زالو طبی را مشاهده خواهید کرد و به مرور زمان چاقی صورت را به همراه خواهد داشت.

میزان مصرف در تاثیر روغن زالوی طبی

برخی از افراد تاثیر روغن زالو طبی یا خراطین را در هفته های ابتدایی مصرف مشاهده خواهند کرد. اما برای تمامی اشخاص به یک صورت نیست و برای بعضی دیگر بیشتر طول خواهد کشید. این به دلیل ترکیبات خونی همچنین مزاج است و جای هیچگونه نگرانی ندارد. برای انکه تاثیر روغن زالوی طبی یا خراطین افزایش یابد بهتر است موضع را گرم نمایید. در این صورت برای چاقی صورت زمان کمتر و میزان مصرف معمولی را خواهید داشت. میزان مصرف روغن زالو طبی برای یک فرد متعادل ۱۲۰ میلی لیتر می باشد اما بیشتر هم می توان استفاده کرد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *