خراطین برای صورت میکس روغن زالو طبی

خراطین برای صورت میکس روغن زالو طبی

خراطین برای صورت

همانطور که می دانید از روغن های زالوی طبی و خراطین برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن استفاده می شود. این محصولات از دیر باز تا کنون در طب سنتی مورد استفاده قرار می گرفته اند و اکنون نیز به صورت علمی اثبات شده است که روغن خراطین برای صورت و اندام زنان یا مردانه به خوبی عمل حجم دهندگی را به اجرا در خواهد آورد. اما چه میزان روغن زالو یا خراطین برای صورت باید استفاده شود تا نتیجه ای مطلوب از خود بر جای بگذارد؟ در افراد مختلف تفاوت هایی از نظر طبع بدن همچنین جوابدهی در مقابل این محصولات وجود دارد. ام به صورت میانگین بایستی به میزان ۶۰ سیسی از روغن خراطین یا روغن زالوی طبی استفاده شود. البته برای اعضای صورت مانند لب یا گونه ها این حجم می تواند کافی باشد.

قیمت خراطین برای صورت

قیمت روغن زالو طبی و روغن خراطین برای صورت بستگی به کیفیت محصولی دارد که به خریدار عرضه می شود. تهیه روغن خراطین یا زالوی طبی اصل در بازار ایران بسیار دشوار است. بهتر است برای اینکه کیفیت بالاتری از این محصولات را در اختیار داشته باشید از مراکزی که به صورت تخصصی در این زمینه فعایت دارند آن را تهیه نمایید. مرکز تخصصی زالو طبی ایران علاوه بر عرضه انواع زالو طبی در سایز و نژاد های مختلف اقدام به عرضه بهترین نوع از روغن زالو و خراطین برای صورت نموده است. این محصولات علاوه بر حجم دهندگی امکان برطرف کردن چین و چروک یا تیرگی و لکه های پوستی را به همراه دارد.

روغن زالو برای چاقی صورت

 

نحوه ساخت روغن زالو طبی یا خراطین

برای اینکه بتوان محصول مرغوبی از خراطین یا زالی طبی به عنوان روغن حجم دهنده به دست آورد نیاز است مواد اولیه ای که برای ساخت آن مورد نیاز است از نوع مرغوب باشد. بهترین نوع روغن از زالو یا کرم هایی بدست می اید که از نظر سن و شرایط در بهترین شرایط خشک شده باشد. اگر بخواهید می توانید به صورت سنتی در منزل این روغن را بسیازید. دستور ساخت روغن زالو طبی یا روغن خراطین در منابع طب سنتی قید شده است. اما نیاز است که حتما از مقدار کم شروع کنید تا دچار مشکل یا ضرر و زیان نشوید.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *