خرید روغن خراطین اصل همراه با زالو طبی

خرید روغن خراطین اصل همراه با زالو طبی

تفاوت روغن خراطین و زالو طبی

تفاوت اول روغن خراطین با زالوی طبی در ساختن و مواد اولیه آنهاست. مواد اولیه از جمله پودر خراطین و پودر زالوی طبی که هر کدام خواصی دارند اما در مجموع برای یک منظور استفاده می شوند. می توان گفت در مورد مصرف و نحوه آن تفاوتی با هم ندارند. روغن خراطین اصل از بهترین نوع کرم های نژاد ایزینیا فتیدا یا کالیفرنیا که در شرایط ویژه ای خشک می شوند تولید می شود اما روغن زالوی طبی از بهترین زالوهای نژاد هیرودومدیسینالیس یا هیرودو اورینتالیس بدست می آید. در بزاق و بدن این زالوها بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مفید وجود دارد که یکی دیگر از تفاوتهای آن با خراطین می باشد.

روغن زالو بهتر است یا خراطین؟

شکی نیست که روغن زالوی طبی از روغن خراطین تاثیر بیشتری دارد. اما خرید روغن خراطیت اصل به دلیل قیمت مایینتر در ایران بیشتر است. خرید روغن خراطین اصل ممکن است قیمت پایینتری داشته باشد اما خواص روغن زالوی طبی را نخواهد داشت. روغن زالوی طبی علاوه بر تاثیر بیشتر و دوره درمان کمتر بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم در خود جای داده که به خوبی جذب می شوند. این آنزیمهای فعال که مهمترین آنها هیرودین و هیستامین نام دارند باعث بازگشایی بیش از ۶۰۰۰ مویرگ مسدود شده در بافت بدن و به خصوص ناحیه تناسلی می شوند. ساخت ترکیبات موجود در بدن زالو به صورت آزمایشگاهی بسیار دشوار و هزینه بر است.

خرید روغن خراطین اصل

خرید روغن خراطین اصل و ترکیب زالو طبی

به منظور خرید روغن خراطین اصل، روغن زالوی طبی یا میکس این دو که از همه بهتر است می توانید با زالو پلاس در ارتباط باشید. فروش عمده یا جزئی این محصول از طریق اینترنت کاهش قیمت به دلیل کاهش هزینه ها را در بر دارد. شما عزیزان می توانید به جای خرید روغن خراطین اصل که اثرات کمی نسبت به زالو یا میکس دارد هزینه خود را صرف بهترین نمونه راغنها نموده و در مدت زمان مشخصی به هدف خود دست یابید. این محصول از طریق مستی برای شما ارسال می گردد.جهت دریافت اطلاعات و خرید روغن خراطین، زالوی طبی و میکس می توانید با نماینده ما ارتباط بگیرید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *