درست کردن روغن زالو طبی و خراطین در منزل

درست کردن روغن زالو طبی و خراطین در منزل

درست کردن روغن زالو طبی و خراطین

برخی افراد برای اینکه از محصولی که قصد استفاده آن را دارند اطمینان حاصل کرده و با خاطر آسوده آن را مصرف نمایند دوست دارند خودشان آن را تولید کنند. در طب سنتی محصولاتی همچون روغن زالوی طبی و خراطین به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن تجویز و مورد استفاده قرار می گیرد. درست کردن روغن زالو طبی یا خراطین طبق دستورات طب سنتی زمان زیادی نیزا دارد اما بهترین روغن موجود را برای مصرف در اختیار خواهید داشت. برای درست کردن روغن زالو در منزل هم نیزا به مواد اولیه مرغوب خواهید داشت. مواد اولیه برای درست کردن روغن زالو روغن پایه و خشک شده زالو طبی یا خراطین است.

اصول درست کردن روغن زالو طبی

برای اینکه روغنی مرغوب و با کیفیت داشته باشید بایستی برای ساخت روغن زالوی طبی اصول را رعایت کنید. این اصول که ابتدایی ترین آن بهداشت است در تولید تاثیر زیادی خواهد داشت. همچنین ظروفی که برای درست کردن روغن زالو مورد استفاده قرار می دهید بایستی استریل شده باشند. از دو روش آفتاب و گرمادهی برای این کار می توانید استفاده کنید. در روش گرمادهی دمای روغن را به حدی می رسانیم که آنزیم های زالوی خشک یا خراطین در آن آزاد شوند. این دما نباید به حدی باشد که روغن به حالت سوختن نزدیک شود. همچنین تغییر دمای زیاد سبب وارد شدن شوک به محصول نهایی خواهد شد که در نتیجه بایستی حرارتی یکسان برای روغن در نظر گرفته شود.

درست کردن روغن زالو

خرید مواد اولیه برای تولید روغن زالوی طبی یا خراطین

در بازار امروز فروشگاه های زیادی به منظور عرضه انواع محصولات در فضای مجازی وجود دارد. اما بهتر است اگر قصد خرید کالایی از این قسم را دارید از مراکز تخصصی خرید خود را انجام دهید. مرکز تخصصی زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوها همچنین انواع محصولات آن فعالیت می نماید. فروش مواد اولیه برای درست کردن روغن زالو یا خراطین یکی از کالاهایی است که اخیرا بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. شاید شما هم روغن های زیادی با انواع مارک و شکل ظاهری تهیه کرده و نتیجه لازم را دریافت نکرده باشید. پس بهتر است خودتان دست به کار شوید و روغن زالو اصل و با کیفیت را تهیه نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *