دستور مصرف روغن زالو طبی و خراطین برای افزایش سایز

دستور مصرف روغن زالو طبی و خراطین برای افزایش سایز

دستور مصرف روغن زالو

دستور مصرف روغن زالو طبی و خراطین

دستور مصرف روغن زالو طبی یا خراطین که برای افزایش سایز اندام زنانه و مردانه مورد استفاده قرر می گیرد بسیار آسان است. روزانه ۲ مرتبه و در طول روز با ساعات مشخص بایستی این روغن را به صورت مالشی استعمال نمود. اما حتما این نکته را در دستور مصرف روغن زالو طبی و خراطین در نظر داشه باشید که رعایت نظم و ترتیب اهمیت بسیار بالایی دارد. اگر با ترتیب مشخصی روغن زالوی طبی را بر پوست ماساژ دهید در مدت زمان کوتاهی نتیجه لازم را دریافت خواهید کرد. حتما قبل از ماساژ با روغن موضع را خوب با آب گرم و صابون شست و شو دهید تا منافذ پوست باز شوند. سپس در حدود ۲ الی ۳ قطره روغن را به مدت ۵ تا ۱۵ دقیقه ماساژ داده تا خوب گرم و روغن جذب شود.

نکات مهم دستور مصرف روغن زالو

برخی افراد بو و ذرات ناخالصی در روغن زالوی طبی را نشان اصلات آن می دانند. هر چند که نمی توان مهر تایید یا رد بر این ادعا نهاد اما بایستی گفت در اصل این تاثیرات روغن و دستور مصرف روغن زالو است که می تواند تاثیر آن را به خوبی نشان دهد. پس اگر روغن اصل هم طبق دستور مصرف روغن زالو طبی و با ترتیب مشخصی استفاده نشود نمی توان تاثیر خوبی را برای افزایش سایز در پیداشته باشد. همچنین روغن را زیاد بر پوست باقی نگذارید و سعی کنید در مدت زمان یک ساعت آن را شست و شو دهید. مواد موجود در روغن زالو به صورتی است که آنزیم های موجود در روغن از طریق پوست در همان مصرف اولیه به خون جذب خواهند شد.

خرید و فروش روغن زالو طبی اصل

در بازار اینترنتی فروشگاه های زیادی به منظور ارائه روغن زالو یا خراطین وجود دارد که کیفیت ها و قیمت های متفاوتی از این محصولاتی عرضه می نمایند. اما برای اینکه روغن زالو یا خراطین اصل را در اخیتار داشته باشید بهتر است آن را از طریق مرکزی معتبر خریداری نمایید. زالو پلاس به صورت تخصصی در زمینه انواع زالوهای طبی فعالیت می نماید. به همین منظور از زالوهایی که تولید داخل می باشد برای ساخت روغن افزایش سایز بهره گیری می نماید. دستور ساخت روغن خراطین و زالوی طبی از منابع طب سنتی به خصوص کتب حکیمان جرجانی و ابوعلی سینا استفاده شده است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *