روغن زالوی طبی افزایش سایز باسن روغن خراطین

روغن زالوی طبی افزایش سایز باسن روغن خراطین

روغن زالوی طبی افزایش سایز

روغن زالوی طبی افزایش سایز

روغن زالوی طبی افزایش سایز باسن را در مدت زمان کوتاهی به صورت کاملا طبیعی به همراه خواهد داشت. این محصول در طب سنتی ایرانی به همراه روغن خراطین برای حجم دادن و بزرگتر کردن اندام زنانه و مردانه که کوچک مانده است تجویز می شود. بیشتر از روغن زالوی طبی افزایش سایز الت مردانه را انجام می دادند اما اکنون با فرمول ویژه ای که از آن به دست آمده است می توان برای بانوان نیز بدون هیچ گونه مشکلی استفاده کرد.

نحوه استفاده روغن زالوی طبی افزایش سایز

میزان استفاده از روغن زالوی طبی و خراطین برای افراد مختلف متفاوت است. اما در کل باید گفت برای هر عضو از بدن به ظور تقریبی می توان گفت به چه میزان بایستی از روغن زالو طبی و خراطین استفاده کرد. نحوه استفاده روغن زالوی طبی افزایش سایز نیز به صورت مالشی بوده که بایستی حتما حداقل مقداری ماساژ داده شود تا به خوبی جذب گردد. قبل از استفاده اگر بتوان موضع را با آب ولرم و مقداری صابون شست و شو داده شود. با این کار علاوه بر گرم کردن باسن برای جذب روغن منافذ آن را نیز باز کرده اید.

قیمت روغن زالوی طبی افزایش سایز

روغن های زالو و خراطین در تاثیر گذاری و قیمت متفاوت هستند. در کل روغن زالوی طبی افزایش سایز بسیار جوابدهی بهتری نسبت به خراطین دارد به همین دلیلی نیز قیمت آن اندکی بالاتر است. برخی از فروشگاه های فروش روغن زالو طبی افزایش سایز قیمت های باور نکردنی از این محصول را به خریدار ارائه می نمایند. ارتباط تلفنی با نماینده سایت تخصصی زالو پلاس می تواند اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه روغن زالو و محصولات دیگر همچنین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *