روغن زالو خراطین اصل افزایش سایز الت مردانه

روغن زالو خراطین اصل افزایش سایز الت مردانه

روغن زالو خراطین در طب سنتی ایرانی

در طب سنتی ایرانی از روغن خراطین به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مانند الت تناسلی مردانه همچنتین سینه و باسن در بانوان بهره گیری می شده است. بیشتر مورد استفاده روغن خراطین در قبایلی بوده است که از قوانین چند زنی پیروی می کرده اند. اما با پیشرفت علم روغن زالو خراطین به صورت مخلوط عرضه می شود. روغن زالو خراطین میکس در صورتی که اصل باشد هم آنزیم های زالوی طبی و هم مواد پروتئینی کرم خراطین را همزمان دارا است که می تواند سایز بزرگتر همراه با سرعت بیشتر در انجام کار را به همراه داشته باشد. بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی بسیار مفید در بزاق و بدن زالوی طبی وجود دارد که می تواند روانتر شدن جریان خون در عروق را نیز به همراه داشته باشد.

طرز تهیه روغن زالو خراطین درجه یک

امروزه به دلیل گسترش فضای مجازی در کشور به خصوص اینترنت فروشگاه های زیادی پدید آمده است که فروش انواع محصولات را انجام می دهند. برای افزایش سایز و سلامت افراد بسیار اهمیت دارد که از روغن زالو خراطین اصل و مرغوب استفاده کنند تا علاوه بر دریافت بهترین نتیجه، عوارضی نیز آنها را تهدید نکند. اما روغن میکس زالو خراطین اصل را چگونه می توان تشخیص داد و از کجا بایستی نوع مرغوب روغن زالو خراطین درجه یک را تهیه کرد؟ همانطور که می دانید در دستورات طب سنتی طرز ساخت روغن زالو طبی و خراطین آمده است که اگر تخصصی هم در این زمینه نداشته باشید می توانید از روی آن دستور بهترین نوع روغن میکس زالو خراطین را تهیه نمایید. اما اگر قصد خرید روغن میکس زالو و خراطین را نیز دارید بهتر است از طریق مراکز تخصصی این کار را انجام دهید.

روغن زالو خراطین

تشخیص اصالت روغن زالو یا خراطین

بسیاری از افراد به دنبال راهی هستند که بتوانند از روی ظاهر روغن اصالت آن را تشخیص دهند. باید گفت انجام این کار برای افراد نابلد و تازه کار اندکی دشوتار خواهد بود اما می توان از روی چند نشانه اصالت روغن را تشخیص داد. یکی از نشنانه هایی که اصالت روغن زالو یا خراطین را مشخص می کند رنگ آن است که بایستی قهوه ای تیزه باشد. البته در بعضی موارد روشن نیز می شود که بستگی به پایه ای دارد که در ساخت روغن از آن استفاده شده است. همچمنین وجود مقداری لرد در آن می تواند نشان اصالات روغن باشد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *