روغن زالو خراطین ایرانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب

روغن زالو خراطین ایرانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب

روغن زالو خراطین ایرانی

همانطور که می دانید از روغن زالو طبی و روغن خراطین در طب سنتی ایرانی و جهان به منظور افزایش سایز استفاده می شود. اندامی که می توان به کمک این محولات به سایز بزرگتری از آنها دست یافت عبارتند از الت تناسلی مردانه همچنین سینه، باسن، لب و گونه ها در بانوان. اما بهترین نوع محصولات طب سنتی برای افزایش سایز روغن زالو خراطین ایرانی است. اینکه بر ایرانی بودن آن تاکید شده است دلیل بر مواد اولیه ای است که در آن به کار می رود. در روغن زالو خراطین ایرانی از بهترین نژاد زالوها که در ایران وجود دارد استفاده می شود. البته از خراطین و روغن پایه ای که در ایران وجود دارد برای این منظور بهره گیری می شود. سازگاری با اقلیم ایرانی از خواص بی نظیر روغن زالو خراطین ایرانی است.

تهیه روغن زالو خراطین ایرانی

در ساخت روغن میکس زالو طبی و خراطین ایرانی از نوع زالو طبی هیرودو اورینتالیس همچنین کرم خراطین ایزینیا فتیدا یا کالیفرنیا استفاده می شود. همچنین روغن پایه زیتون و نارگیل توانسته است بر کیفیت و اثر گذاری این محصول بیافزاید. همچنین بر طبق دستورات برجا مانده از کتب طب سنتی همچون ابوعلی سینا و حکیم جرجانی داروهای گیاهی به روغن زالو خراطین ایرانی افزوده می شود که هر کدام خواص ویژه ای دارند. شما برای تهیه این روغن بهتر است از طریق مراکز معتبر اقدام نمایید. سایت تخصصی زالو پلاس دات آی ار با تجربه ای که در این زمینه دارد بهترین نوع از محصول مذکور را به بازار عرضه می نماید.روغن زالو خراطین ایرانی

دلایل تاثیر روغن میکس زالو خراطین ایرانی

وجود پودر زالو در این مایع سبب می گردد بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی به صورت مستقیم وارد بدن شوند. همچنین پروتئینهای خراطین که از طریق پوست جذب خون می شوند و به بافت عضلات انتقال می یابند. همچنین روغن پایه ای که در ساخت این محصول مورد استفاده قرار می گیرد رطوبت زیر پوست را حفظ می نماید تا علاوه جذب بیشتر هدر رفت آنزیمها جلوگیری شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه انواع محصولات همچنین نحوه خرید و فروش آنها می توانید با نماینده سایت تخصصی زالو پلاس دات آی آر ارتباط برقرار نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *