شرایط نگهداری روغن خراطین یا زالوی طبی

شرایط نگهداری روغن خراطین یا زالوی طبی

شرایط نگهداری روغن خراطین

روغن خراطین و زالوی طبی از نظر کاربرد در یک رده قرار می گیرند اما از نظر تاثیر گذاری با هم تفاوت دارند. اما بهتر است برای اینکه بتوان مدت زمان بیشتری آنها را در اختیار داشت شرایط نگهداری روغن خراطین یا زالوی طبی را دانست. البته شرایط نگهداری روغن خراطین یا زالو سخت نیست فقط کافیست دما، نور و اکسیژنی که به روغن میرسد را تحت کنترل در آورد. منظور این است که در محیطی که روغن زالو طبی یا روغن خراطین را نگهداری می کنید دمایی متوسط بین ۱۲ تا ۲۰ درجه وجود داشته باشد. همچنین دور از نور مستقیم نگهداری شود ماندگاری طولانی تری دارد.

بهترین شرایط نگهداری روغن خراطین

بعضی از روغن هایی که در بازار وجود دارند به دلیل روغن پایه ای که در آن استفاده می شود شرایط نگهداری روغن خراطین را آسانتر می کند. به عنوان مثال روغن زالوی طبی که از روغن پایه کنجد در ساخت آن استفاده شده باشد زمان بیشتری ماندگاری دارد. اما بهترین شرایط نگهداری روغن خراطین یا زالو آن است که در دمای خنک بدون نور زیاد همچنین ظرف درب بسته باشد تا اکسیژن نیز باعث تحلیل مواد و آنزیم های موجود در روغن زالو طبی یا خراطین نشود. البته سعی کنید به میزانی که نیاز دارید روغن زالو یا خراطین را تهیه کنید تا در صورت اتمام دوره مقدار زیادی از آن اضافه نمایند.

شرایط نگهداری روغن خراطین

خرید روغن زالو طبی اصل

بین روغن زالو طبی و روغن خراطین باید گفت که زالو از آنزیم های بیشتر و خراطین از مواد پروتئینی بالاتری برخوردار هستند. برای اینکه بتوان بهترین روغن برای افزایش سایز را در اختیار داشت بایستی از روغن میکس زالو خراطین استفاده کرد. این روغن به میزان مشخص با پایه گیاهی مخلوط شده است تا خواص روغن خراطین و زالو طبی را همزمان دارا باشد. یعنی رسیدن همزمان مواد پروتئینی همراه با آنزیم های زالوی طبی به بدن می تواند تاثیر بالاتری داشته باشد. آنزیم های زالو طبی در طبیعت به عنوان قوی ترین ماده ضد انعقاد در طبیعت شناخته می شود.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *