فروش جزئی روغن زالو طبی و خراطین در بازار ایران

فروش جزئی روغن زالو طبی و خراطین در بازار ایران

فروش جزئی روغن زالو طبی

برای تهیه روغن زالوی طبی و روغن خراطین اصل در ایران نیاز است که به مراکز معتبر مراجعه نمایید یا با استفاده از مواد اولیه مرغوب بهترین نوع آن را ساخت و استفاده کرد. اما مرکز تخصصی زالو پلاس علاوه بر تامین عمده روغن مورد نیاز مراکز به فروش جزئی روغن زالو طبی یا خراطین نیز می پردازد. البته قیمت مقدار اندکی در فروش جزئی روغن زالو طبی بیشتر است اما در مقایسه با روغنی که تحویل خواهید گرفت ارزشمند خواهد بود. پس نگران اینکه مسافت شما با زالو پلاس برای خریداری محصولات طولانی است نباشید چرا که از طریق پست سفارشات به دست خریداران خواهد رسید.

قیمت فروش جزئی روغن زالو

قیمت روغن زالوی طبی بیشتر از خراطین است و دلیل اصلی آن نیز بالا بودن مواد اولیه در این محصول می باشد. اما فروش جزئی روغن زالو تفاوت زیادی با عرضه جزئی روغن خراطین نخواهد داشت و بهتر است برای اینکه نتیجه بهتری از این محصولات برای افزایش سایز دریافت نمایید از روغن میکس زالو طبی خراطین استفاده نمایید. این محصول طبق فرمول جدید و بر اساس دستورات طب سنتی ایرانی تهیه می شود که بیشترین تاثیر در افزایش سایز را خواهد داشت. همچنی قیمت آن در مقایسه با کیفیت بسیار مناسب است. برای استعلام قیمت فروش جزئی روغن زالو یا خراطین می تاونید از طریق زالو پلاس اثدام نمایید.

فروش جزئی روغن زالو

حداقل و حداکثر میزان فروش جزئی روغن زالو

بسته به سفارش مشتری می توان میزان دلخواه از بسته بندی را برای ایشان فراهم نمود. اما به صورت پایه شیشه های ۴۰، ۶۰ و ۱۲۰ سیسی موجود می باشد که قیمت هر کدام از آنها متفاوت است. البته به صرفه است که شیشه های ۱۲۰ سیسی را برای مصرف تهیه نمود چرا که حجم بیشتری از روغن با قیمت پایینتر در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت. در شیشه های ۱۲۰ سیسی فروش جزئی روغن زالو سعی می شود بهترین قیمت ممکن به خریدار ارائه شود تا از علاوه بر مصرف بیشتر روغن مقداری از هزینه ها نیز کاسته شود. همچنین هزینه ارسال شیشه های بزرگتر نیز رایگان است و به هر نقطه از ایران که خریدار بخواهد ارسال خواهد شد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *