مدت زمان استفاده روغن خراطین و زالوی طبی ۴۰ روز یا بیشتر

مدت زمان استفاده روغن خراطین و زالوی طبی ۴۰ روز یا بیشتر

مدت زمان استفاده روغن خراطین و زالوی طبی

یکی از مواردی که در استفاده روغن خراطین و زالوی طبی اهمیت دارد و بایستی آن را رعایت کرد مدت زمان استفاده روغن خراطین یا زالو است. این مورد را هم می توان در مدت زمان روزانه و هم به طور کلی برای مصرف دوره کامل آن در نظر گرفت. البته باید در نظر داشت برای نتیجه گیری بهتر پس از رسیدن به نقطه مورد نظر نباید مصرف را یکجا قطع کرد. با قطع تدریجی روغن در مدت زمان مشخص نتیجه ای که در یافت می شود مانگاری طولانی مدت دارد. این روغنها به صورت کاملا طبیعی عمل می کنند و به دلیل آنکه از هیچگونه ماده شیمیایی در تولیدشان استفاده نمای شود باید برای مصرف کردن آن اندکی صبر به خرج داد. شاید محصولاتی در بازار باشند که به سرعت حتی در عرض یک روز یا هفته افزایش حجم یا سایز داشته باشند. این محصولات امکان آنکه مواد شیمیایی را با دوز بالا در خود جای داده باشند دارند. به همین خاطر احتمال بالایی برای عوارض همچنین از بین رفتن نتیجه در کوتاه مدت دارند. در بهترین حالت مدت زمان استفاده روغن خراطین و زالوی طبی ۴۰ تا ۶۰ روز استت که بایستی روزانه ۲ تا ۳ مرتبه از آن استفاده شود.مدت زمان استفاده روغن خراطین

بهترین هدف برای مدت زمان استفاده روغن خراطین

در طول روز بدن دچار کمبودهایی می شود که باید با رساندن انواع مواد معدنی مختلف آنها را جبران کرد. عمده ترین دلیل برای کوچک شدن اندام جنسی مردانه در طول زندگی روش ناصحیح تغذیه و زندگی است. گرفتگی عروق به واسطه چربی ها یا لخته های خونی که باعث مسدود شدن مویرگها می شوند بزرگترین مشکل برای ناحیه تناسلی به حساب می آید. اما می توان با استفاده از روغن خراطین و زالوی طبی که دارای مواد پروتئینی و آنزیمهای ضد انعقاد هستند به راحتی آنها را جبران کرد. آنزیمهای ضد انعقاد مانند هیرودین که قوی ترین نوع در طبیعت است و برای ساخت آن در آزمایشگاه باید هزینه های زیادی را متحمل شد. همانطور که اشاره شد اگر هدفتان این است که به سرعت نتیجه بگیرید مکان اشتباهی را مطالعه می کنید! در مورد این روغنها باید گفت که از نظر مواد شیمیایی کاملا عاری بوده به همین دلیل امکان استفاده از برای کوتاه مدت زیاد وجود ندارد. حداقل ۴۰ روز بایستی از این روغن استفاده کرد. اما بدانید پس از دستیابی به نتیجه که کاملا هم مطلوب خواهد بدون دیگر بازگشتی در کار نیست. پس روغن میکس زالوی طبی خراطین را می توان دائمی نامید.

نحوه استفاده روغن خراطین و زالوی طبی

دستگاه هایی در فروشگاه های جنسی تبلیغ می شود که علاوه بر دشوار بودن نحوه استفاده شرایط ویژه ای را نیز برای این کار نیاز دارد. مطمئن باشید به جز جنبه های تبلیغاتی و فروش هدف دیگری را دنبال نمی کنند. در گذشته برای کوچک بودن اندام جنسی در آقایان روشهایی بکار گرفته می شده است که اکنون شگفت انگیز به نظر می آید! درست است منظور ما همین خراطین و اکنون زالوی طبی است. اگر روزانه ۲ تا ۳ مرتبه به صورت مالشی این روغنها را به بافت عضو مورد نظر برسانید متوجه خواهید شد که تغییرات چقدر محسوس هستند و می توانند تا حدود بسیار زیادی نمایان باشند. در استفاده روغن نیاز به نعوظ نیست و می توان در حالت به اصطلاح خوابیده نیز این ماساژ را انجام داد. اگر بتوانید قبل از استفاده روغن خراطین یا زالوی طبی از روغن بادام شیرین به مدت ۵ دقیقه استفاده کنید بهترین نتیجه را دریافت کنید. همچنین غذاهای طبع گرم را بیشتر در رژیم غذایی خود قرار دهید و در حد امکان غذاهای طبع سرد را حذف کنید. ورزش می تواند تاثیر را تا چندین برابر افزایش دهد. از مضرف دود و دخانیات به شدت پرهیز نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *