پماد زالو طبی یا روغن خراطین اصل حجم دهنده افزایش سایز

پماد زالو طبی یا روغن خراطین اصل حجم دهنده افزایش سایز

پماد زالو طبی یا خراطین

در طب سنتی ایرانی و کشورهای دارای تمدن از جمله چین، روم، مصر و … که درمان سنتی در آنها رواج داشته روش هایی بسیار جذاب برای مداواوی امراض وجود داشته است. در گذشته قبایلی که از سطح آگاهی کمی برخوردار بوده اند دارای قوانین چند زنی بوده اند. به همین منظور برای اینکه بتوانند از پس انجام وظایف زناشویی برآیند ناچار بایستی خود را تقویت می کرده اند. علاوه بر تقویت تغذیه استفاده از پماد زالو یا روغن خراطین بسیار رواج داشته است. ساخت پماد زالو یا روغن خراطینی که در آن زمان مورد استفاده قرار می گرفته است بسیار ویژه بوده است.

طرز ساخت پماد زالو طبی یا خراطین

در کتب طب سنتی ایرانی از جمله نوشته های حکیم ابوعلی سینا یا حکیم جرجانی طرز ساخت روغن خراطین یا زالو آمده است. می توان برای ساخت پماد زالو طبی نیز از همین روش ها استفاده کرد. برای تولید پماد زالو طبی بایستی مقادیری تغییرات در آن ایجاد کرد که تاثیر گذاری یا جذب آن بیشتر شود. در کل برای ساخت این محصولات نیاز به مواد اولیه مرغوب است. اگر مواد اولیه ای که در این محصولات مورد استفاده قرار می گیرند دارای کیفیت باشند آنزیمهای بیشتری را به بدن خواهند رسانید. دو روش ساخت برای این محصولات وجود دارد. یکی روش سنتی و دیگری روش صنعتی.پماد زالو

روغن تاثیر بیشتری دارد یا پماد؟

اگر اندکی در همین سای تحقیق کنید یا زمان برای مطالعه کتب طب سنتی داشته باشید متوجه خواهید شد که روغن به آسانی جذب خون خواهد شد. اما به تازگی پماد یا قرص هایی نیز تولید می شوند. امکان دارد آنها هم تاثیراتی مثبت داشته باشند. اما بهترین و طبیعی ترین روشی که برای افزایش سایز یا حجم دهندگی در طب سنتی وجود دارد استفاده از روغن این جانداران است. روغن زالوی طبی همراه خراطین به عنوان بهترین حجم دهنده در طبیعت هستند. برای خرید این محصولات می توانید با ما در ارتباط باشید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *