کلفت کننده الت مردانه روغن زالو طبی خراطین

کلفت کننده الت مردانه روغن زالو طبی خراطین

کلفت کننده الت مردانه

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی محصولاتی را تحت عنوان کلفت کننده الت مردانه به همراه دستگاه هایی برای فروش دارند که بیشتر آنها جنبه تبلیغاتی دارند. اما در طب ینتی به صورت کاملا طبیعی موادی وجود دارد ک با طی طول درمان بهترنی نتیجه را به عنوان کلفت کننده الت تناسلی مردانه خوهاند داشت. روغن زالو طبی بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی عمراه با مواد ضد انعقاد خون دارد که علاوه بر افزایش سایز بیش زا ۶۰۰۰ مویرگ مسدود شده در ناحیه تناسلی را بازگشایی می کند. اگر روغن زالو طبی را همراه با خراطین کنید مواد پروتئینی که در آن وجود دارد چندین برابر می شود تا به راحتی عمل حجم دهندگی صورت پذیرد.

طرز تهیه روغن خراطین زالو کلفت کننده الت

همانطور که اشاره شد می توان از روغن زالوی طبی و روغن خراطین به عنوان کلفت کننده الت تناسلی مردانه استفاده کرد و بهترین نتیجه را به صورت کاملا طبیعی دریافت کرد. اما اگر قصد استفاده از این محصولات را دارید بهتر است از جنس مرغوب و اصل استفاده کنید. به چند دلیل توصیه می شود که برای کلفت کننده الت تناسلی از روغن های مرغوب با خلوص بالا استفاده کنید. یکی از دلایل این است که از مصضرات روغن های تقلبی دور بمانید. ممکن است برای روغن های اصل اندکی بیشتر هزینه کنید اما مطمئن خواهید بود که روغن افزایش سایزی که استفاده می کنید اصل و قوی خواهد بود در نتیجه تاثیر بیشتری دریافت خواهید کرد.

کلفت کننده الت

طرز استفاده روغن زالوی طبی و خراطین

بهترین روغن برای افزایش سایز روغن میکس زالو طبی و خراطین است که خواص زالو و خراطین را همزمان به بدن انتقال می دهد. دستور استفاده از این روغن روزانه ۲ مرتبه می باشد که میزان ۴ الی ۵ قطره روغن را به دفعات تکرار ۲ الی ۳ بار در روز مصرف می کنید. می توانید پس از مصرف اجازه دهید روغن روی پوست عضو باقی بماند که این در صورتی است که حساسیت یا مشکل پوستی نداشته باشید. حتما قبل از آمیزش موضع را به خوبی با آب و صابون شست و شو دهید. این عمل را به مدت ۴۰ تا ۶۰ روز ادامه دهید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *