روغن زالو اصل چه رنگی است با ۲ روش جذاب می توان تشخیص داد

روغن زالو اصل چه رنگی است با ۲ روش جذاب می توان تشخیص داد

روغن زالو اصل چه رنگی است؟

شاید بسیاری از افراد بخواهند برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن خود از محصولات طبیعی استفاده کنند. از جکمله این محصولات می شود در طب سنتی به روغن خراطین یا روغن زالوی طبی اشاره کرد. محصولاتی که از دیر باز تا کنون در کشورهایی که دارای تمدن تاریخی هستند و طب سنتی در آنها رواج داشته به خوبی استفاده می شده است. اما امکان دارد در اینجا مشکلاتی نیز وجود داشته باشد. از جمله این مشکلات می توان اشاره کرد به :

  • تقلبی بودن روغن زالوی طبی یا خراطین
  • نامرغوب بودن کیفیت پایین از محصول
  • قیمت بالا برای خرید روغن ها
  • دسترسی محدود به فروشگاه های اصیل
  • و …

هر کدام از این مشکلاتی که به آن اشاره شد می تواند باعث بروز موارد مشکل دیگری شود. مثلا اگر روغن تقلبی یا به اسم روغن خراطین و زالو استفاده شود مشکلاتی از قبیل جوشهای غده ای که حتما بایستی با عمل جراحی خراج شود بروز خواهد کرد. یا زخمهای عمیق که برای بهبودی آن زمان به علاوه هزینه بسیار همراه با درد یا سوزش های شدید بایستی تحمل شود. پس جا دارد به این سوال که روغن زالو اصل چه رنگی است یا اصالت آن را چطور می شود شناسایی کرد توضیح کامل داده شود.روغن زالو اصل چه رنگی است

آیا دقیق می توان گفت روغن زالو اصل چه رنگی است ؟

بعد از اینکه تصمیم به استفاده از روش طب سنتی برای افزایش سایز اندام خود گرفتید بایستی بدانید که مشخصات روغن خراطین یا زالوی طبی اصل چیست. این محصولات به راحتی با استفاده از افزودنی ها امکان تغییر رنگ دارند. یعنی سوال روغن زالو اصل چه رنگی است تقریبا صحیح نیست. رنگ روغن خراطین یا زالو بستگی به پایه ای دارد که مواد اولیه آن را تشکیل می دهد. امکان دارد از کنجد یا زیتون برای این موارد استفاده شود که کاملا با هم تفاوت دارند. پس از اینکه دانستید روغن زالو اصل چه رنگی است  بایستی به روشهای دیگری بتوان روغن خراطین یا زالوی طبی را به صورت تجربی شتخیص دهید. چرا که هزینه های زیادی برای آزمایش در مورد تشخیص اصالت روغن ها بایستی در نظر گرفته شود. در ادامه با ماه همراه باشید تا توضیح دهیم که چطور می شود با دو روش آسان متوجه شوید که روغن خراطین خریداری شده اصل است یا تقلبی. در ضمن باید گفت حتما عوارض روغن های تقلبی را در نظر بگیرید چرا که می توان بسیار خطرناک باشد.

۲ روش آسان برای تشخیص روغن خراطین و زالوی طبی

گفتیم که می شود با دو روش تشخیص داد که روغن خراطین یا زالوی طبی اصل است یا نه. یکی از آنها بوی روغن خراطین است. البته می توان بوی روغن را با استفاده از افزودنی هایی تغییر داد. به عنوان مثال برخی از روغنها را برای پسند شدن توسط مشتری با اساسنهای خوشبو همراه می کنند. اما بوی روغن زالوی طبی و خراطین اصل تند، گرم و سبیه به حلوای سنتی ما ایرانی هاست. این بو را به راحتی به واسطه اسانس نمی شود جایگزین کرد. در پروسه تولید روغن خراطین یا زالوی طبی مواد اولیه ای که به کار می رود این بو را از خود تولید می کنند و اگر روغن اصل نباشد مشخص است که از مواد اولیه مرغوب در آن استفاده نشده است. دومین نشانه برای تمییز دادن اصالت و تقلب در این محصولات لردی است که در روغن وجود دارد. منظور از لرد روغنها مقداری از مواد اولیه ای است که برای ساخت روغنها استفاده می شود. روغن خراطین و زالوی طبی از خشک شده این جانداران که به حالت پودر در آمده اند ساخته می شود. پس مقداری از این پودر در روغن می تواند جوابی قطعی تر به سوال روغن زالو اصل چه رنگی است  باشد.روغن زالو اصل چه رنگی است

کاربردهای روغن خراطین و زالوی طبی

موارد زیادی وجود دارد که از روغنهای ماساژ برای درمان استفاده می شود. اما روغن خراطین یا زالی طبی بیشتر به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن یا رشد عصضلات مورد استفاده قرار می گیرد. برای آقایان در رشد اندام مردانه به خصوص آلت تنسالی استفاده می شود. ت کنون طبق گزارشات مصرف کنندگان در سنین مختلف از ۱۴ تا ۵۵ سال بین ۱ تا ۶ سانتی متر در طول و تا ۱ سانتی متر در قطر افزایش طول و حجم وجود داشته است. موارد استفاده در بانوان بیشتر است. گونه، لب، سینه ،باسن و سایر عضلات کوچک مانده بدن در بانوان با این محصول در مدت زمان مشخصی با رشد همراه هستند. البته اگر در هنگام استفاده یا قبل از آن بتوان مزاج فرد را از سردی به تعادل یا گرمی نزدیک کرد تاثیری که در نهایت خواهد داشت بسیار بیشتر است. انتظار می رود در مدت زمان ۴۰ تا ۶ روز رضایت مصرف کننده روغنهای اصل جلب شود. در همین سایت نظرات کاربران یا استفاده کنندگان اصل این محصولات وجود دارد که می توانید مطالعه فرمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *