روغن زالوی اصیل با تکه های زالو همراه خراطین مرغوب ۳۰ گرمی

روغن زالوی اصیل با تکه های زالو همراه خراطین مرغوب ۳۰ گرمی

روغن زالوی اصیل با تکه های زالو

برخی از موارد هستند که می توانند در نتیجه و اثرگذاری روغن های زالوی طبی یا خراطین موثر باشنند. اما متاسفانه امروزه به دلیل تبلیغات گسترده پیرامون این محصولات انواع تقلبی آن به راحتی با هزینه های بسیار بالا به فروش می رسند. مهمترین عامل در نتیجه بخش بودن روغن زالوی طبی یا خراطین اصل بودن روغنی است که به عنوان روغنهای فزایش سایز یا حجم دهنده به فروش می رسند. این روغن بایستی نشانه هایی را همراه خود داشته باشد. از جمله مواردی که می توانید روغن زالوی اصیل را تشخیص دهید بوی آن است که بایستی میزان مشخصی تندی داشته باشد یا به حلوای ایرانیها نزدیک شود. این بو به آن دلیل است که از جاندارهای واقعی زالوی طبی و خراطین در روغن استفاده می شود. البته نه اینکه زنده آنها را برای روغن گیری استفاده کنند. پروسه تولید زالوی طبی یا خراطین به روغنهای افزایش سایز پیچیده است که برای این منظور بایستی تخصص لازم را داشته باشید. البته مقدار بسیار اندک با کیفیت مطلوب را می شود به صورت خانگی نیز تهیه کرد.

روغن زالوی اصیل

نمونه ایرانی روغن زالوی اصیل

شاید در بسیار از تبلیغات مشاهده کرده باشید که روغنهای زالوی طبی و خراطین تایلندی با کیفیت بسیار بالا! یا مواردی از این دست که به منظور جذب مشتری عرضه می شوند. اما برای اینکه آگاهی بیشتری نسبت به مواد اولیه روغن زالوی اصیل یا روغنهای تایلندی داشته باشید بهتر است در مورد مواد اولیه ای که این محصولات از آنها ساخته می شود اطلاعاتی داشته باشید. همانطور که می دانید زالو پلاس به عنوان سایت تخصصی تولید و عرضه انواع زالوی طبی در سایزها و نژادهای گوناگون فعالیت می کند. در زمینه زالوهای طبی موجود در بازار ایارن بایستی در مورد ۳ گونه از آنها صحبت کرد چرا که این ۳ نژاد بیش از سایرین مورد استفاده قرار می گیرند. بهترین نژاد آنها هیرودواورینتالیس ایرانی است که در کشور ما زیستگاه اصلی داشته همچنین نامگذاری آن نیز به خاطر ایرانی بودن این گونه از زالو است. زالوی اورینتالیس از بالاترین و با کیفیت ترین آنزیمهای موجود در بزاق از جمله هیرودین، هیستامین، هیلارونیداز و غیره بهره می گیرد. این آنزیمها زمانی که به روغن زالوی اصیل وارد می شوند باعث خواهند شد که بالاترین کیفیت از روغنهای مذکور را در اختیار داشته باشید. این در صورتی است که تایلند و یا کشورهای آسیای دور از زالوی وربانا که از کیفیت بسیار پایینتری از آنزیمها برخوردار است استفاده می کنند. اما برخی سودجویان با عنوان کردن این مطلب که روغن تایلندی یا خارجی کیفیت بالاتری دارد سعی در فریب مشتری این محصولات دارند.

خواص درمانی روغن زالوی طبی همراه با خراطین

روغن زالوی اصیل

روغن زالو اصیل و خراطین علاوه بر اینکه روغن ماساژ به حساب می آیند و بیشتر به منظور حجم دادن به اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرند خواص درمانی نیز دارد. از جمله این خواص می توان به رفع لخته های خونی در عروق یا مویرگهای مسدود شده اشاره نمود. گرفتگی ها در عروق به واسطه لخته های خونی، رسوبات املاح در میانه های مویرگها، تنگ شدن مویرگ یا ر به هر دلیل از جمله بالاتر رفتن سن و استفاده از دخانیات یا هر مورد مربوط دیگری بوجود می آید. اما روشهایی برای مداوای این مشکلات در پزشکی نوین نیز وجود دارد. اما اشکالاتی در آن روش وجود دارد که بعضی از آنها عبارتند از ،هزینه های زیاد، دردناک بودن روشهای، استفاده از مواد شیمیایی که باعث عوارض خواهند شد. مزیت روغن زالوی طبی اصل در همین موارد است که هیچگ.نه عوارضی به دنبال نخواهد داشت علاوه بر آن با هزینه ای بسیار اندک می توانید به بهترین و طبیعی ترین شکل ممکن مداوای این امراض با انجام دهید. همچنین در مفاصل را نیز می شود با استفاده از این روغنهای ماساژ به طرز چشمگیری بهبود بخشید.

مرکز فروش عمده روغن زالوی طب خراطین

بهتر است برای اینکه بالاترین تاثیر از روغن خراطین و زالو طبی را دریافت نمایید از مراکزی خرید این کالا را انجام دهید که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته باشند. فروشگاههایی وجود دارند که به صورت اینترنتی به عرضه انواع محصولات می پردازند که برای این منظور می توان به سایت بزرگ دی جی کالا اشاره کرد. امکان دارد اصالات برخی کالاها در دیجی کالا یا امثال خارجی آن یعنی amazon.com که محصولاتی همچون روغن زالو و خراطین را به فروش می رسانند مرجعی می توانند باشند برای خرید معتبر. مرکز تخصصی زالو پلاس که به صورت اختصاصی در زمینه انواع زالوی طبی فعالیت دارد بهترین نوع روغن میکس زالوی طبی خراطین را برای عرضه به مشتریان گرامی آماده کرده است. قیمت مناسب همراه با کیفیت بالا از اهداف این مرکز است که خوشبختانه تا کنون به آن دست یافته است.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *