کرم خراطین سالم اصل با زالو طبی خشک وارداتی ۲ کشور هند و پاکستان

کرم خراطین سالم اصل با زالو طبی خشک وارداتی ۲ کشور هند و پاکستان

کرم خراطین سالم اصل درجه یک برای روغن گیری

میتواند اندکی تحقیق در فضای مجازی انجام دهید تا با بهترین روش های افزایش حجم و سایز برای اندام کوچک مانده بدن آشنا شوید. از جمله معروفترین آنها روغن خراطین یا روغن زالی طبی است. این روغن ها از دیرباز تا کنون در طب سنتی ایرانی مورد استفاده قرار می گرفته اند. اما اینکه از کرم خراطین سالم اصل برای تولید این روغن استفاده شود بایستی اطمینان لازم را حاصل کرد. رمتاسفانه روغن های تقلبی در بازار امروزی بسیار زیاد شده است. این نکته غیر قابل انکار است. چرا که تا کنون به افراد زیادی آسیب هایی وارد شده که بعضا جبران آنها غیر ممکن بوده است. برای در امام ماندن از عوارض ناشی از روغن های تقلبی بهتر است با ما در این مقاله همراه باشید.

شناخت کرم خراطین سالم اصل یا زالوی طبی

خراطین نوعی کرم از خانواده کرم های حلقوی است که قدرت تولید مثل بالایی دارد. در کرم خراطین سالم اصل مقدار آنزیم و مواد پروتئینی غنی وجود دارد که می تواند به ساخت بافت فیبری کمک کند. این بافت فیبری زیر پوست و بین عضلات شکل می گیرد که باعث خواهد شد حجم عضومورد نظر تا چندین برابر بزرگتر شود. به عنوان مثال بانوان از این محصولات برای سینه، باسن، لب و گونه ها استفاده می کنند تا به آنها حجم و سایز بزرگتری بدهند. اما برای شناخت کرم خراطین اصل چه اطلاعاتی بایستی در اختیار داشت؟ این سوالی است که می تواند در خرید کرم خراطین مرغوب یا زالوی طبی خشک شده درجه یک کمک بسیاری به ما بدهد.کرم خراطین سالم اصل

بهترین راه شناخت کرم خراطین خشک شده و زالوی طبی

متاسفانه در ایران به دلیل عدم آگاهی و نبود اطلاعات در زمینه شناخت این موارد خرید و فروش نوع تقلبی یا پودر ناخالص بسیار رواج پیدا کرده است. درست است که می توان از کرم های خاکی هم برای روغن گیری استفاده کرد. اما در اصل کرم خشک شده خراطین نوعی از این جاندار است که چوبخوار بوده و در نواحی گرم سیر یافت می شود. پس اولین نشانه برای کرم خراطین سالم اصل آن است که بدانید این نژاد از کرم را با نام کالیفرنیا در علم زیست شناسی شناسایی می کنند. طول این کرم ها بعضا به ۵۰ سانتی متر نیز می رسد که شناخت آن را ساده تر خواهد کرد. همچنین رنگ کرم خراطین از قهوه ای تیره تا روشن و قرمز تونالیته دارد که شناخت آن را راحت تر می کند. همچنین درصد مواد پروتئینی موجود در خراطین یا کرم کالیفرنیا تا حدود ۷۰ درصد اما کرم خاکی یا ایزینیا فتیدا تا ۴۰ درصد خواهد رسید. این درصد ها در کیفیت روغنی که باری حجم دهی در نظر گرفته و تولید می شود بسیار تاثیر گذار است.

زالو طبی خشک شده و کمک به بهبود نتیجه

همانطور که در بندهای بالا اشاره کردیم زالوی طبی نیز برای حجم دهی مفید است. اما باید این گفته را تقویت کنیم و بگوییم تاثیر آنزیم های زالوی طبی تا چندین برابر خراطین خواهد بود. این آنزیم ها از قوی ترین انواع آنزیم های ضد انعقاد موجود در طبیعت هستند که در بزاق و بدن زالوی طبی وجود دارد. زالوها انواع مختلفی دارند که در زیست شناسی نامهای علمی گوناگونی برای آنها در نظر گرفته اند. اما بهترین نوع زالوی طبی منطقه را ایران دارد که نام آن هیرودو اورینتالیس می باشد. نامگذاری این نژاد توسط متخصصی و محققین ایرانی در اروپا انجام شده و تحقیقات عمل آمده اثبات کرده است که قوی ترین و تاثیرگذار ترین آنزیم های ضد انعقاد توسط این جاندار به صورت طبیعی ترشح می شود. زمانی که به مرور زمان آنزیم های زالوی طبی به همراه مواد پروتئینی خراطین به بدن و از طریق خون وارد می شودند تغییرات شگرفی در بدن صورت می گیرد. اگر لخته های خونی یا گرفتگی های عروق حتی به صورت مویرگی وجود داشته باشند توانایی آن را خواهند داشت که با سرعت هر چه بیشتر آنها را بازگشایی نمایند. اما زالوی طبی خشک شده نیز بایستی دارای کیفیت خوبی باشد تا در روغن گیری نتیجه موثرتری داشته باشد.

ترکیب زالوی طبی و کرم خراطین سالم اصل خشک شده

در صورتیکه تخصص در زمینه تولید روغن های ماساژ به خصوص روغن خراطین یا زالوی طبی را داشته باشید می دانید که ترکیب این دو جاندار بهترین و موثرترین و قویترین ترکیبی است که برای افزایش حجم و سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرد. اما درصد ترکیب روغنهایی که به اسن شکل تولید می شوند بایستی دقیق باشد تا اثر حداکثری در حجم دهی داشته باشد. بهترین ترکیب و نتیجه بخش ترین آنها ۷۰ درصد به ۳۰ درصد از هر کدام است. به عنوان مثال برای سنین زیر ۳۰ سال می توان از ترکیبی همچون ۷۰ درصد کرم خراطین سالم اصل و ۳۰ درصد زالوی طبی استفاده کرد. ولی برای سنین بالای ۴۰ سال این مخلوط و فرمول آن تغییر خواهد کرد. سنین بالا به دلیل رسوبات خونی چه از چربی ها یا مواد و املاح دیگر دچار گرفتگی های بیشتری در عروق خود هستند.

کرم خراطین سالم اصل

موارد استفاده روغن خراطین برای آقایان

در بالا اشاره کردیم که بانوان برای چه موردی از روغنهای مذکور استفاده می کنند. تاثیری شگفت انگیز از این محصولات دریافت خواهید کرد که بدون بازگشت خواهد بود. اما آقایان از روغن میکس زالوی طبی و خراطین برای حجم دهی و افزایش سایز اندام جنسی مردانه استفاده می کنند. امکان دارد بنا به هر دلیلی در آقایان این اتفاق رخ بدهد که با سایز کوچکتری از آلت تناسلی روبرو باشند. این مشکل می تواند اعتماد به نفس را در فرد به صورت چشمگیری کاهش دهد. میکس زالوی طبی از ۱ تا ۶ سانتی متر در طول و تا ۱ سانتی متر در قطر قدرت حجم دهی دارد. برای این منظور حتی می توانید با تهیه کرم خراطین سالم اصل و زالوی طبی و یادگیری روش تولید روغنها در منزل نیز اقدام به ساخت آنها کنید. فرمول ویژه ای توسط زالو پلاس به دست آمده است که زحمت تولید و دردسرهای آن را از دوش مشتری کم کرده است. همچنین اشخاصی که به رشته بدنسازی گرایش دارند از این روغنها استفاده می کنند تا به حجم بزرگتری از عضلات برسند. همانطور که اشاره شد تشکیل بافت فیبری بین عضلانی کمک بسیاری به رشد آنها خواهد کرد.

خرید کرم خراطین سالم اصل و زالوی خشک شده

زالو پلاس به عنوان مرکز تخصصی انواع زالوی طبی افتخار تولید روغن های زالوی ط بی و خراطین را نیز داشته است. این روغن ها از روش های کاملا طبیعی با بهترین کیفیت و بالاترین درجه خلوص تهیه می شوند تا تاثیر بخشی هر چه بیشتر داشته باشند. اما برای خرید از زالو پلاس چگونه می توان اقدام کرد. مهم است که شما محصولی که هزینه ای برای آن پرداخت می کنید و زمان برای دریافت نتیجه صرف می کنید کیفیتی رضایت بخش داشته باشد. ما این نکته را برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانیم خریدی بهتر را برای مشتریان خود رقم بزنیم. درصد های مختلفی از روغن های مذکور در این مرکز تخصصی تولید می شود که می توانید با دریافت مشاوره رایگان از نمانده ما بهترین نوع آن را در اختیار داشته باشد. در نظر داشته باشید خرید محصول است بهترین نتیجه را برای شما به همراه خواهد داشت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *