قیمت ۱ کیلو پودر خراطین ترکیب ۲۵۰ گرم زالو خشک شده اصل

قیمت ۱ کیلو پودر خراطین ترکیب ۲۵۰ گرم زالو خشک شده اصل

قیمت ۱ کیلو پودر خراطین با زالو برابر نیست!

متاسفانه در سال ۱۳۹۸ شاهد اطلاعات بسیار ضعیف در زمینه زالوی طبی در کشور هستیم. بسیاری افراد همچنان تفاوت بین خراطین با زالوی طبی یا کرم ورمی کمپوست را نمی دانند. دلیل این امر نیز اطلاع رسانی بسیار ضعیف از سمت افراد مربوط است. مرکز تخصصی زالو پلاس سعی بر این دارد تا آگاهی عمومی جامعه را در زمینه انواع زالوهای طبی ایرانی و خارجی همچنین محصولات فرآوری شده آن افزایش دهد. قیمت ۱ کیلو پودر خراطین در مقایسه با زالوی طبی تقریبا ۱/۴ است. یعنی اگر شما یک کیلو زالوی طبی داشته باشید بایستی در ازای آن ۴ کیلو خراطین تهیه کنید که قیمت آنها در این صورت تقریبا با هم برابر خواهد شد.قیمت 1 کیلو پودر خراطین

استعلام قیمت ۱ کیلو پودر خراطین

دریافت قیمت از انواع کالاها امروزه به ظاهر آسان است. یکی از روش هایی که می توان قیمت ۱ کیلو پودر خراطین یا زالوی طبی را استعلام نمود از طریق سایتهای معتبر اینترنتی است. اما بهتر است برای دریافت قیمت مشخصات کامل را داشته باشید تا به شما محصولی را که در نظر دارید تحویل دهند. اگر در فضای مجازی گشتی بزنید متوجه خواهید شد که سایت های زیادی برای خرید و فروش این محصولات وجود دارند. همچنین برخی از مراکز فروش هستند که ورمی کمپوست را به جای زالوی طبی یا کرم خراطین هندی به فروش می رسانند. نژاد کرم ورمی کمپوست از نوع ایزینیا فتیدا و نوع خراطین از گونه کالیفرنیا است. بهتر است برای اینکه خرید خبی داشته باشید با نماینده ما تماس تلفنی داشته باشید.

بهترین نوع کرم برای روغن گیری حجم دهنده طبیعی

در طب سنتی ایرانی بهترین و طبیعی ترین روش برای حجم دادن و افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن استفاده از روغنهای طبیعی مانند روغن خراطین و زالوی طبیعی پیشنهاد شده است. این محصولات دارای مواد پروتئینی و ضد انعقاد بسیار قوی هستند که باعث خونرسانی و گردش املاح و اکسیژن بیشتر در بافت می شوند. اما باید در نظر داشت که نوع اصل آنها را مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال درصد پروتئین کرم ایزینیا فتیدا تا حداکثر ۴۰ درصد است و برای حجم دادن زیاد مناسب نیست. درست است که قیمت ۱ کیلو پودر خراطین اندکی بیشتر است اما تا ۷۰ درصد مواد پروتئینی دارد که موجب می شود بافت فیبری به میزان بیشتری شکل بگیرد. این بافت فیبری به دلیل اینکه به مرور زمان شکل می گیرد با ماندگاری بسیار طولانی همراه خواهد بود.

کرم ورمی کمپوست و تغذیه دام و طیور

کاربرد اصلی کرم ایزینیا یا همان ورمی کمپوست به منظور حاصلخیزی بیشتر زمین های زراعی و تغذیه دام و طیور است. تفکر غلط در مورد ایزینیا فتدیا از جایی شکل می گیرد که اغلب به منظور فروش این محصول تبلیغات غلطی صورت می گیرد. یعنی آن را به جای کرم کالیفرنیا خراطین به فروش می رسانند. این کرم تغذیه بسیار مناسبی برای دام و طیور به حساب می آید. در فصول بارگیری ماهی ها یا پروار کردن آنها این کرم تاثیر شگفت انگیزی در رشد آنها خواهد داشت. دوره های کوتاه مدتی که این جانداران با آنها تغذیه می شوند همراه با تغذیه تخصصی ماهی ها رشد چندین برابری را به همراه خواهد داشت. پرورش کرم ورمی کمپوست هزینه زیادی ندارد و می توان آن را در محیط های کوچک با استفاده از سطح و ارتفاع تولید کرد. چند سالی است که تولید ورمی کمپوست در کشور رونق گرفته است و می توان این جاندار را به عنوان یک شغل تولیدی در نظر گرفت.قیمت 1 کیلو پودر خراطین

نحوه خشک کردن و اخذ قیمت ۱ کیلو پودر خراطین خشک

خشک کردن کرم ورمی کمپوست و کرم خراطین هر دو به یک روش است. اما در ایران نمی توان کرم کالیفرنیا را به تولید انبوه رسانید. دلیل آن نیز شرایط ویژه ای است که این جاندار برای تغذیه و رشد نیاز دارد. این نوع کرم از نوع حلقوی است و با ایزینیا فتیدا هر دو از یک خانواده هستند. اما کالیفرنیا چوبخوار محسوب می شود و برای تغذیه به نوعی درخت خاص نیاز دارد.رنگ هر دو کرم هم تقریبا یکی است و از قرمز تا قهوه ای تیره طیف رنگ دارند. تشخیص آن اندکی با هم دشوار است. دستگاه هایی صنعتی برای خشک کردن وجود دارد که می توان با استفاده از آنها این کرم ها را خشک کرد تا برای مصارف بعدی آماده باشند. دستگاه ها به صورت حرارت غیر مستقیم کوره ای عمل می کنند وبا دمای بالا کرم را تبدیل به خشک شده این جاندار می کنند. یکی دیگر از روش هایی که می توان با استفاده از آن با هزینه بسیار اندک به خشک شده این جانداران دست یافت استفاده از محیط باز یا فضای آزاد است. در این روش کرم های روده شویی شده را در فضای باز به مدت زمان مشخص نگهداری می کنند تا رطوبت آنها گرفته شود.همچنین فریز شده کرم ها نیز موجود است که بیشتر برای ماندگاری آنها این کار انجام می شود.

روش های تولید روغن خراطین و زالوی طبی

پس از استعلام قیمت ۱ کیلو پودر خراطین و همچنین میزان ۲۵۰ گرم زالوی طبی برای تولید ۳ الی ۵ لیتر روغن میکس می توانید برای این کار اقدام نمایید. چندین روش وجود دارد که می توان از آنها بهترین روغن های خراطین و زالوی طبی را تولید گکرد. اما روشی که در کتب طب سنتی ایرانی بخصوص حکیمانی چون ابوعلی سینا و حکیم جرجانی بر آنها تاکید شده است می تواند بهترین برای نوع خانگی باشد. در این روش روغن پایه ای نیاز است که اغلب از کنجد یا زیتون استفاده می شود. البته انواع دیگری از روغن ها را هم می تواند مورد استفاده قرار داد اما کنجد در این مورد بهترین آنها است. در این شیوه خشک شده یا پودر این جامداران را در مدت ۳۰ الی ۶۰ روز در ایه نگهداری می کنید سپس می توانید پس از صاف کردن استعمال نمایید. نکاتی هم در این روش وجود دارد که می توانید با تماس با نماینده ما از آن اطلاع داشته باشید. روش دیگر که بیشتر به منظور تولید با حجم انبوه کاربرد دارد استفاده از دستگاه هایی مانند دستگاه بن ماری است. این دستگاه به منظور روغنگیری برای مواردی کاربردی است که نیاز به روغن پایه داشته باشند. حرارت غیر مستقیم برای این دستگاه موجب می شود که آنزیم های موجود در خراطین و زالوی طبی به آرامی آزاد شوند. به این عمل در علم کوفاکتور می گویند.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *