قیمت زالو طبی مولد ایران نژاد اورینتالیس

قیمت زالو طبی مولد ایران نژاد اورینتالیس

قیمت زالو طبی مولد ایران با کیفیت

یکی از مهمترین موارد در امر پرورش زالوی طبی داشتن مولدهای خوب است. زیرا مولدهای جوان با کیفیت بالا می توانند بیشترین بازدهی را داشته باشند. یعنی از هر مولد تقریبا می توان تا حدود ۳۰ قطعه لارو زالو به صورت میانگین دریافت کرد. بهترین نوع زالوی طبی مولد را زالوی ایرانی می دانند. قیمت زالو طبی مولد ایران نسبت به انواع وارداتی که از نوع اورینتالیس هستند اندکی بیشتر است. دلیل بالاتر بودن قیمت زالو طبی مولد ایران آن است که کیفیت، تعداد و میزان تاثیر گذاری این نژاد بالاتر از سایر گونه های موجود در کشور می باشد.

استعلام قیمت زالو طبی مولد ایران

اگر در فضای مجازی تحقیق کوتاهی هم داشته باشید متوجه خواهید شد که مراکز بسیاری به منظور خرید و فروش انواع زالوهای طبی وجود دارد. اما اگر ادامه بدهید و قصد دریافت قیمت زالو طبی مولد ایران را داشته باشید متوجه خواهید شد که هر کدام از آنها قیمتی متفاوت را به مشتری ارائه می نمایند. دلیل این اختلاف قیمت مواردی از جمله سن زالوها یا زمان آخرین تغذیه و سایز آنها می باشد. اما اگر بحث تفاوت یا اصلاح نژاد زالوها مطرح شد باید گفت که بهترین نوع زالوی ایرانی هیرودواورینتالیس است که قیمتی مشخص داشته و می توانید آن را از مرکز تخصصی زالو پلاس استعلام نمایید.قیمت زالو طبی مولد ایران

شناخت انواع نژاد زالوها در ایران

زالوهایی که ر ایران به منظور استفاده درمانی کاربرد دارند معمولا از ۳ نژاد هستند. گونه ایرانی اصیل آنها را با نا علمی هیرودو اورینتالیس شناسایی می کنند. این نژاد بالاترین تعداد آنزیم با کیفیت همراه با تاثیر گذاری مطلوب را دارد. پس از آن گونه هیرودو مدیسینالیس است که تقریبا شبیه به اورینتالیس است. این نوع زالو در شمال کشور به وفور یافت می شود. انواع صیدی و پروشی این زالوها در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. نوع وارداتی با کیفیت پایینتر زالوهای طبی نیز وربانا نام دارد که طرفداران کمی در میان اطبا دارد.

خرید بهترین نوع زالوی طبی ایرانی

همانطور که دانستید ۳ نوع زالوی طبی بیشتر در ایران مورد استفاده قرار نمی گیرد. اگر تصمیم به پرورش دارید بهتر است از نوع ایرانی آن آغاز به کار کنید. پس از استعلام قیمت زالو طبی مولد ایران از طریق مرکز تخصصی زالو پلاس می توانید بهترین نوع آن را از همین طریق خریداری نمایید. برای خرید و فروش این نژاد بایستی با نماینده ما در ارتباط باشید. همچنین علاوه بر خرید این جاندار می توانید از اطلاعات رایگان در حین مکالمه نیز برخوردار شوید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
5
  • برتری نژاد اورینتالیس
  • قیمت فروش در زالو پلاس
  • کیفیت مولد زالو پلاس
  • تسریع در تحویل بار
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال