روغن خراطین قیمت اصلی و ۳ ویژگی میکس با زالو طبی

روغن خراطین قیمت اصلی و ۳ ویژگی میکس با زالو طبی

روغن خراطین قیمت بازار ایران

بازار ایران را می توان به راحتی در فضای مجازی نیز خلاصه کرد! یعنی امروزه شما هر جنس یا محصولیرا که نیاز داشته باشید چه به صورت خرده فروشی و چه به صورت عمده می توانید در اینترنت پیدا کنید. یکی از محصولاتی که در سالهای اخیر نیز مورد توجه قرار گرفته است روغن خراطین و روغن زالوی طبی است. روغن خراطین قیمت ارزانتری نسبت به زالوی طبی دارد اما از نظر کاربردی هر دو به منظور افزایش سایز و حجم دادن به نقاط حساس بدن مورد استفاده قرار می گیرند. برخی افراد در صورت خود دچار چین و چروک موضعی می شوند که با استفاده از روغنهای خراطین و زالوی طبی به راحتی می توان آنها را برطرف کرد.

مقایسه روغن خراطین قیمت اصلی و تقلبی

خیلی سخت است که برای روغن خراطین قیمت مشخص کننده اصالت آن باشد! تعرفه خاصی برای این محصولات در بازار ایران چه ددر نوع خارجی چه در نوع ایرانی تعریف نشده است! یعنی اگر شما در گوگل روغن خراطین قیمت های زیادی را مشاهده کرده اید کاملا طبیعی است! البته در برخی موارد این اختلاف قیمتها میان روغنهای موجود به دلیل کیفیتهای متفاوت است و نه می توان اصالت آنها را رد و تایید کرد مگر اینکه آزمایشهای لازم بر آنها انجام شده باشد. باید گفت طی سالهای اخیر به خصوص ۱۳۹۸ در ایران نوسانات قیمت بسیار شدید رخ داد که منجر شد قیمتهای این محصولات نیز افزایش شدید داشته باشد. اما زالو پلاس توانسته است قیمت تولیدی خود را حفظ کند. همچنین همکاری با برند قانون سبب شده قیمت تمام شده برای مشتری بسیار پایینتر از آن چیزی باشد که در بازار عرضه شده است. به خصوص در پکهای عمده این قیمتها نیز امکان تخفیف دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با نماینده زالو پلاس در ایران ارتباط بگیرید.روغن خراطین قیمت

۳ ویژگی روغن خراطین قیمت را تعیین می کند

مواد اولیه ای که در تولید روغن خراطین و زالوی طبی مورد استفاده قرار می گیرد یکی از معیارهای تعیین قیمت این محصولات است. به عنوان مثال روغنی که با خراطین اصل هندی یا پاکستانی تولید می شود از نظر کیفیت و تعداد و اثرگزاری مواد پروتئینی در بالاترین درجه خود قرار دارد. همچنین خراطینهایی در بازار وجود دارد که قیمت و کیفیت بسیار پایینتری دارند و بیشتر در تولیدات انبوه برخی روغنهای تقلبی به کار می روند. همچنین میزان مواد اولیه در تولید روغن و نحوه ساخت آن نیز در ساخت روغن موثر است. روشهای ساخت متونعی برای تولید روغن زالوی طبی و خراطین وجود دارد که به صورت سطحی به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

روش تولید روغن خراطین و زالوی طبی

از قدیمی ترین، طبیعی ترین و بهترین روش های تولید روغن زالو و خراطین که از دیرباز تا کنون مورد استفاده قرار می گرفته است روشی شبیه به گرفتن روغن گل بنفشه است. یعنی آن که شما برای تولید روغن مرغوب از این جانداران نیاز به یک پایه گیاهی دارید که خشک شده آنها را در آن فرآوری کنید. برای این مورد از زیتون، کنجد، روغن بادام شیری و روغنهای زیاد دیگری می توان استفاده کرد. از نظر زمانی این روش نیازمند زمان بیشتری است ولی امکان دارد مرغوبیت بیشتری به محصول نهایی بدهد. البته در این بین افزودنی های گیاهی و درمانی دیگری نیز می توان به آن اضافه کرد تا نتیجه بهتری بدهد. روش دیگر که در اصطلاح به روش بنماری معروف است زمان کمتری برای آماده سازی روغن نیاز دارد اما به تخصص بیشتری احتیاج خواهد داشت. در این شیوه روغن پایه را به همراه پودر خشک شده این جاندار در مدت زمان مشخص روی دمایی ثابت به صورت غیر مستقیم حرارت می دهند. پس از آن صاف می کنند و طی چند روز که تصفیه انجام شد میکروبزدایی کرده و در نهایت مورد استفاده قرار می دهند. این روش دقت بیشتری طلب می کند چراکه امکان دارد در هر مرحله از تولید روغن از بین برود یا خراب شود. پس توصیه ما این است که اگر برای بار اول اقدام به تولید روغن زالو یا خراطین کرده اید از همان شیوه سنتی استفاده کنید چرا که کمترین ریسک را برای شما به همراه دارد.

روغن خراطین قیمت اصلیاثرات مفید و مضر روغن خراطین و زالوی طبی

ابتدا سراغ اثراتی میرویم که از استفاده روغن خراطین یا زالوی تقلبی سراغ مصرف کننده می رود. از جمله این عوارض برای خانمها یا اقایان می توان به زخمها پوستی عمقی، دملهای چربی یا چرکی، خشکی شدید پوست و تیرگی های پوستی شدید اشاره کرد. برای جلوگیری از این موارد به شما پیشنهاد می کنیم با کسب اطلاعات در زمینه شناسایی روغن زالو و خراطین اصل بهترین نوع آن را خریداری نمایید. در سایت تخصصی زالو پلاس در همینه زمینه مطالبی را منمتشر کردیم که می توانید با کلیک روی شناخت روغن زالو طبی خراطین اصل با کیفیت مرغوب و مطالعه آن خرید بهتری داشته باشید. اما استفاده از روغن اصل بهترین نتیجه را برای افزایش سایز چه در بانوان چه در خانمها خواهد داشت. برای آقایان به منظور افزایش سایز و حجم سایز آلت تناسلی و بانوان به منظور رفع چین و چروک صورت همچنین سایز سینه، بهسن، لب و گونه ها از این روغنها استفاده می شود.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *