دوره مصرف روغن خراطین و زالو طبی ۴۰ تا ۶۰ روز اعجاب آور

دوره مصرف روغن خراطین و زالو طبی ۴۰ تا ۶۰ روز اعجاب آور

دوره مصرف روغن خراطین زالو طبی

مشکلی که افراد در بر طرف کردن مشکلات خود دارند این است که می خواهند بهترین نتیجه ممکن را در کوتاه ترین زمان بگیرند. اما باید بدانید اگر می خواهید نتیجه ای با سرعت بسیار بالا بگیرید بایستی هزینه های زیادی را نیز بپردازید. برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن یا رشد مجدد موها به واسطه روغن خراطین و زالوی طبی نیاز به اندکی صیر خواهید داشت. البته در این مورد می توانید از روشهای پر هزینه، دردناک و با عوارض همچون عمل های جراحی یا موادی از جمله ژل و بوتاکس استفاده کنید. دوره مصرف روغن خراطین یا زالوی طبی تقریبا مشخص است و در طب سنتی به آن اشاره شده است. در این بازه زمانی بایستی روغن به ترتیب و منظم استفاده شود. برای افراد نتیجه گیری متفاوت خواهد بود اما در اصل به صورت تقریبی نزدیک به ۳ الی ۴ هفته به طول خواهد انجامید تا نشانه های اولیه را دریافت نمایند. البته برای بیماران قلبی نیز دوره مصرف روغن خراطین را تجویز کرده اند که طبق گزاراشات رسیده نتیجه خوبی نیز حاصل شده است.

تاثیر دخانیات در نتیجه روغن میکس زالو خراطین

مورد دیگر اینکه اگر از مواد مخدر یا دخانیات مخصوصا قلیان استفاده می کنید در این بازه زمانی به طور کل آنها را کنار بگذارید. دود و دخانیات باعث سردی بدن می شوند و حرکت خون در رگها را کندتر می کند. همچنین گرفتگیهایی در رگها بوجود می آورد یا موجب تنگ شدن رگ و مویرگها می شود. در مقابل اگر بتوانید روزانه حداقل نیم ساعت پیاده روی سریع یا ورزش داشته باشید به بهبود مشکل خود و روند درمان آن تا حدود ۵۰ درصد خواهید افزود. با رعایت این موارد موارد و نظم در استفاده سرعت به نتیجه بخشی را افزایش می دهید. در دوره مصرف روغن خراطین یا زالوی طبی از خون رسانی بیشتری برخوردار خواهید شد. این خون رسانی سبب خواهد شد افزایش رشد بافت فیبری زیر پوست روند صعودی داشته باشد و حتی پس از طی دوره بزرگسالی به رشد عضلانی دست پیدا کنید.

دوره مصرف روغن خراطین زالو طبی

مواردی که در دوره مصرف روغن خراطین باید رعایت شود

مهم است بدانید که دوره مصرف روغن خراطین شامل مواردی از جمله تغییر رژیم غذایی برای بهبودی بیشتر نیز خواهد بود. البته نه اینکه رژیمهای غذایی سخت بگیرید و بخواهید به طور کلی برنامه غذایی خود را تغییر دهید. در این مدت زمان فقط باید غذاهای طبع سرد را تا حد به مصرف صفر رسیدن از سبد غذایی خود حذف کنید و در مقابل غذاهایی که با طبع گرم شناخته می شوند را بیشتر در برنامه خود اضافه کنید. این مورد موجب خواهد شد که روغن در خون بیشتر جریان داشته باشد و خون در عروق به راحتی به حرکت در بیاید تا مواد پروتئینی و آنزیمهای ضد انعقاد موجود در روغن میکس زالوی طبی خراطین بیش از پیش جذب اندام شوند.

تشخیص روغن خراطین اصل از روغنهای تقلبی

متاسفانه این امکان به راحتی وجود نخواهد داشت که روغن خراطین یا زالوی اصل را از نوع تقلبی آن تشخیص دهید. البته روشهایی وجود دارد که تقریبا می توانید به کمک آنها تشخیص دهید که این روغن از چه موادی تشکیل شده و آیا اصل هست یا خیر؟ مهمترین آنها بوی روغن است. این بو باید شبیه به حلوای ایرانی و گرم تند یا زننده باشد. بیشتر شبیه به بوی گندیده کرم یا زالو می دهد. البته کرم یا زالو در روند خشک شدن به این بو می رسند و روغن اگر به مدت زمان مشخصی در روند تولید قرار گرفته باشد این بو را به خود می گیرد. خیلی از محصولاتی که اکنون در بازار هستند این بو را ندارند یا آن را با اسنسهای مختلف کاور کرده اند. دلیل پوشانیدن بو به واسطه اسانهای ای بدون بو بودن روغن را می توانید دلیلی برای تقلبی بودن آن بدانید. همچنین روغنهایی وجود دارد که با بوی بادام یا کنجد به فروش می رسند اما قیمتهای بالایی برای آنها در نظر گرفته شده است. در نظر داشته باشید که امکان دارد روغن بادام یا کنجد را به میزان کم با هزینه زیاد خرید کرده باشید. مورد دوم رنگ روغن زالو و خراطین است که بستگی زیادی به روغن پایه آن خواهد داشت. روغنهای ماساژ یا به اصطلاح حجم دهنده نیاز به پایه ای دارند که مواد یا آنزیمهای موجود در مکمل آنها آزاد یا به اصطلاح علمی کوفاکتور شوند. برای این کوفاکتور شدن بایستی زالوی خشک یا پودر خراطین را در مدت زمان مشخص در روغن خوابانید. پایه روغنهای ماساژ می توان از کنجد، زیتون، بادام شیرین یا سایر روغنهایی که امکان تحمل دمایی به علاوه حجم دهندگی داشته باشند استفاده کرد. اما مهمترین دلیل برای شناسایی که آسانترین آن نیز هست را لرد موجود در این روغنهاست. لرد یا تکه های ریز خراطین و زالوی طبی که پس از صاف شدن در این محصولات وجود دارد نشان خواهد داد که آیا اصلا از خراطین و زالوی طبی در آن استفاده شده یا خیر. امکان دارد به عنوان لرد افزودنی هایی به این محصولات اضافه کنند اما فراموش نکنید که با کمک دو نشانه دیگر می توانید روغن مرغوب را از نوع بی کیفیت آن تشخیص دهید. به این نکته توجه کنید که دوره مصرف روغن خراطین یا زالوی طبی با مصرف روغنهای اصل تا حدود زیادی کاهش خواهد یافت.

تاثیر آنزیمها در دوره مصرف روغن خراطین زالو طبی

آنزیمهایی که در روغن زالوی طبی وجود دارد بیش از ۱۰۰ نوع هستند که تعدادی از آنها معروفتر هستند و به عنوان قوی ترین آنزیمهای ضد انعقاد موجود در طبیعت شناسایی می شوند. هیرودین، هیستامین، هیلارونیداز و تعداد زیاد دیگری که می توانند عروق مسدود شده در بدن را بازگشایی و گشادتر کنند. برای ساخت هر کدام از این آنزیم ها به صورت آزماشیشگاهی هزینه های زیادی را بایستی متحمل شد تا بتوان آنرا در اختیار داشت. اما برای استفاده طبیعی از مجموعه آنزیمهای قوی طبیعی می توانید تنها زالوهای طبی را در کنار خود داشته باشید و نتیجه مطلوب را دریافت نمایید. همچنین خراطین نیز به همین صورت است. خراطین دارای مواد پروتئینی بسیار قوی است که دوره مصرف روغن خراطین را کوتاه تر خواهد کرد.

دوره مصرف روغن خراطین

خرید روغن زالوی طبی و خراطین میکس اصل

شما یا می توانید روغن خراطین و زالوی طبی را خودتان در منزل تهیه کنید یا آن را از بازار خریداری نمایید. چه به صورت فیزیکی و چه به صورت مجازی با یک گشت ۱ ساعته متوجه خواهید شد که فروشگاه های بسیار زیادی برای عرضه این محصولات که امروزه طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است بوجود آمده است. همانطور که اشاره شد امکان دارد محصولات فرعی را خریداری کنید که علاوه بر نتیجه نگرفتن و نرسیدن به هدف مورد نظر احتمال اینکه دچار عوارض جبران ناپذیر شوید نیز وجود خواهد داشت. پس بهتر است با دقت بهترین نوع روغن میکس زالوی طبی و خراطین اصل را خریداری کنید. روغن میکس علاوه بر تاثیر بیشتر مدت زمان استفاده از این محصولات را نیز کاهش خواهد داد. مرکز تخصصی زالو پلاس توانسته است با فرمولی ویژه که از تجربه و علم روز بدست آمده است بهترین نوع اصل این محصولات را به بازار عرضه نماید. دقت داشته باشید که زالو پلاس به عنوان مرکز تخصصی زالوی طبی شناخته می شود و روغنی که در این مرکز تهیه می شود به صورت تخصصی با بهترین مواد اولیه ساخته شده است. تولید روغن میکس زالوی طبی و خراطین هم با دستگاه به روش بن ماری و هم به صورت دست ساز تهیه می شود که هر دو با یک کیفیت به بازار عرضه خواهند شد. همچنین خرید به صورت مستقیم بدون حضور واسطه سبب خواهد شد قیمت تمام شده که به دست مشتری خواهد رسید بسیار ارزان تر از سایر فروشگاه ها باشد. مطمئنا هدف ما این است که شما ما را به دوستنا خود معرفی نمایید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code