فیلم با کیفیت تغذیه زالوی طبی

فیلم با کیفیت تغذیه زالوی طبی

برای افرادی که قصد پرورش یا تکثیر زالوی طبی را دارند امری که بسیار مهم است تغذیه زالوی طبی می باشد. در این مورد اگر کار به درستی انجام شود بسیاری از تلفات کاسته خواهد شد. همچنین سایز و سورت بندی زالوها به درستی انجام خواهد شد. در اینجا یک قطعه فیلم با کیفیت تغذیه زالوی طبی می تواند کمک مناسبی باشد تا بتوان راهنمای آموزشی دریافت کرد. در فیلم با کیفیت تغذیه زالوی طبی مدت زمان کوتاهی از تغذیه تعداد محدودی زالوی مولد تصویری درج شده است. می توانید این فیلم کوتاه را مشاهده نمایید.

 دانلود فیلم با کیفیت تغذیه زالوی طبی

همچنین شما می توانید با دریافت فیلم با کیفیت تغذیه زالوی طبی از طریق این مرکز تخصصی به بهترین شیوه ممکن زالوهای خود را تغذیه نمایید. در روش های مختلفی که برای تغذیه این جاندار وجود دارد بایستی دمایی که در نظر گرفته می شود ثابت باشد. برخی افراد دماهای بالای ۳۰ درجه را پیشنهاد می کنند. امکان دارد زالو در این دما تغذیه شود اما احتمال بروز تلفات نیز افزایش می یابد. در کل سعی شود از ماده های ضد انعقاد شیمیایی نیز برای رقیق کردن خون استفاده نشود. همچنین پس از مرحله اول تغذیه زالوهای تغذیه شده را از آنهایی که گرسنه هستند جداسازی کنید سپس اقدام به تغذیه شود.

زالوی مولد چند ماهه است؟

زالوها موجودات عجیب و شگفت انگیزی هستند. هر کدام از آنها به تنهایی یک مولد به حساب می آیند. البته برای تولید مثل به یک جفت نیاز خواهند داشت. اندام جنسی نر و ماده سبب می گردد در زمان جفت گیری تولید مثل هر دو زالو همزمان انجام شود و روند باروری همزمان طی شود. زالوهایی که بیشتر از ۱۰ سانتی متر هستند امکان تولید مثل خواهند داشت. آنها اصطلاحا به سن بلوغ رسیده اند و اندام جنسی ایشان نیز فعال شده. به صورت تقریبی زالوهایی که بیش از ۱۴ ماه دارند را می شود به عنوان یک مولد کامل در نظر گرفت.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: info@zaloplus.ir

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. sam
  ۸:۱۱ ۱۳۹۸/۰۴/۱۲

  سلام
  عالی است.
  فایل کتاب آموزشی پرورش زالوی طبی را چگونه تهیه کنم

  • علی کریمی
   ۷:۴۵ ۱۳۹۸/۰۴/۱۳

   درود بر شما دوست عزیز
   ممنون بابت توجهتون.
   می تونید از طریقشماره تماس ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰ با ما در ارتباط باشید.