خواص روغن زالو چیست یا میکس با خراطین تاثیر ۱۰ برابری دارد

خواص روغن زالو چیست یا میکس با خراطین تاثیر ۱۰ برابری دارد

خواص روغن زالو چیست و چه کاربردی دارد؟

زمان مهمترین پدیده بشری است که متاسفانه نمی توان با هیچ چیز دیگری آن را جایگزین کرد. امکان دارد هزینه های زیادی پرداخته باشید و این سخن برای شما آشنا باشد. اگر دچار کوچک بودن اندام زنانه یا مردانه خود هستید بایستی بدانید خواص روغن زالو چیست. بله یکی از بهترین روغن های ماساژی که در طب سنتی وجود دارد و به منظور حجم دهندگی مورد استفاده قرار می گیرد روغن زالوی طبی است. خ.اص بیشماری برای این محصولات در نظر گرفته شده است که اگر می خواهید به سایز بزرگتری از اندام کوچک مانده بدن خود دست یابید بهتر است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. متمئنا به نفعتان خواهد بود.

نکات اصلی در مورد خواص روغن زالو چیست

مهم است برای اینکه بدانید چه تغییراتی در مورد استفاده از روغن خراطین یا زالوی طبی در بدن اتفاق می افتد با آنزیم ها و موادی که آنرا تشکیل می دهد بیشتر آشنا شوید. این سوال که خواص روغن زالو چیست بسیار کلی است. به منظور پرداختن به جزییات در مورد اینکه روغنهای ماساژ از این دست چگونه عملکردی دارند به صورت دقیقتر آنزیم های آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. مهمترین آنزی موجود در بدن و بزاق زالوی طبی هیرودین نام دارد. در طبیعت از هیرودین به عنوان قوی ترین و طبیعی ترین آنزیم ضد انعقاد یاد می شود. زمانی که روغن مذکور از آنزیم های موجود در بدن زالوی طبی تهیه می شود و استفاده آن به مرور زمان صورت می پذیرد تمامی عروق مسدود شده حتی مویرگهایی که که بر اثر لخته های خونی یا چربی ها یا رسوبات دیگر مسدود شده اند بازگشایی خواهند شد. یکی از موثرترین کاربردهای روغن زالوی طبی در مورد حجم دادن به اندام کوچک مانده آقایان است که در مورد آن توضیح خواهیم داد.خواص روغن زالو چیست

تاریخچه استفاده از روغن زالوی طبی و خراطین

شاید فکر کنید این روغن معجزه قرن حاضر است و انسان تازه آن را کشف کرده. این فکر تا حدودی غلط است. درست است که توانسته ایم با استفاده از علم و اقزودن مواد دیگری به آن تاثیر را تا جندید برابر افزایش دهیم اما این روغن در آسیا به خصوص کشور های دارای تمدن مانند ایران از سالیان دور تا کنون مورد استفاده قرار می گرفته است. حکیم ابوعلی سینا و حکیم جرجانی در کتب خود اشاراتی به آن داشته اند. همچنین قبل تر از آنا در قبایلی که از قوانین و رسوم چند همسری برای مردان پیروی می کرده اند برای تقویت قوای جنسی از این محصولات استفاده می کرده اند. البته روش تهیه آنها اندکی با شیوه ای که در حال حاضر روغن میکس زالوی طبی و خراطین تهیه می شود تفاوت داشته است.

کاربرد ها و اصلی ترین خواص روغن زالو چیست

همانطور که اشاره شد اصلی ترین کاربرد روغن زالوی طبی یا خراطین به عنوان حجم دهنده است. اما آیا در جواب خواص روغن زالو چیست یا چه کاربردی دارد توضیحات بیشتری هم می توان ارائه داد؟ پاسخ خوشبختانه بله است. این محصولات علاوه بر آقایان در بانوان هم کاربردهای خاص و مفید دارد. لب، گونه ها، سینه و باسن از موارد استفاده روغن زالوی طبی و خراطین هستند که حجم بزرگتری را به مصرف کننده خواهند بخشید. بافت فیبری موجود در این اندام زمانیکه کا با گردش بیشتر خون همراه شوند همچنین مواد پروتئینی خراطین در آنها نفوذ کند با رشد چندین برابری روبرو می شوند. این بافت فیبری علاوه بر طبیعی بودن ماندگاری طولانی مدت هم خواهد داشت.

آیا می توان روغن زالوی طبی و خراطین اصل را در بازار تهیه کرد؟

متاسفانه نه فقط در ایران بلکه سرتاسر دنیا زمانی که یک محصول با استقبال روبرو می شود و کاربردهای آن به اثبات می رسد انواع تقلبی آن نیز در بازار وجود پیدا خواهند کرد. البته این موضوع هنوز در مورد روغنهای زالوی طبی و خراطین شیوع پیدا نکرده است. اما روغنهایی با قیمت های نامعقول تحت عنوان خارجی به خصوص هندی یا تایلندی به فروش می رسد که امکان دارد عوارضی را به هماراه داشته باشد. مرکز تخصصی زالو پلاس توانسته است بالاترین کیفیت را در مورد این محصولات به بازار عرضه نماید. این مرکز به عنوان مرکز تولید و توزیع انواع زالوهای طبی در سایزهای مختلف به صورت علمی و تحقیقاتی روغن میکس زالوی طبی و خراطین را با بالاترین کیفیت از مواد اولیه به بازار عرضه نموده است. بهتر است برای اینکه روغن مرغوب در اختیار داشته باشید از طریق نامینده ما برای خرید آن اقدام نمایید.اصلی ترین خواص روغن زالو چیست

نشانه هایی برای شناخت روغن اصل

درست است که نمی توان به راحتی تشخیص داد که روغن خراطین یا زالوی موجود اصل است یا خیر. اما نشانه هایی وجود دارد که برای شناسایی روغن های مرغوب کمک زیادی به خریدار خواهد کرد. اولین و مهمترین نشانه برای این روغن بوی نامطبوع آن است. امکان دارد بویی که از روغن ساطع می شود برای مصرف کننده اندکی زننده باشد اما در اصل این بو بهترین راه برای شناخت روغن اصل است. روغن زالوی طبی و خراطین اصل بویی نامطبوع شبیه به حلوای سیا ایرانی اما زننده دارد. دومین نشاه برای شناخت رنگ آن است. البته رنگ روغنها را می توان به راحتی تغییر داد و نمی توان به سادگی تشخیص داد که از چه پایه ای در آن استفاده شده است. سومین موردی که می تواند نمادی برای اصالت روغن باشد لرد یا تکه های زالویی است که در آن وجود دارد. این مورد هم به دلیل کاهش بار میکروبی امکان دارد تا حدود زیادی تصفیه شده باشد. در کل اگر بدانید خواص روغن زالو چیست و اصل آن چه نشانه هایی دارد بهترین نتیجه از مصرف این روغن ها را دریافت خواهید کرد.

نحوه استفاده روغن خراطین و زالوی طبی

شاید برای بسیاری افراد این نکته مهم باشد که بتوان روغن را در حالت ساده تری استفاده کرد. به عنوان مثال اگر بخواهدی از دستگاه های که تحت عنوان حجم دهنده یا فازایش سایز وجود دارند استفاده کنید بایستی ۱ الی ۲ ساعت را به این کار در هر بار استفاده اختصاص دهید. یا اینکه در طول روز این دستگاه به شما متصل باشد. در هر دو صورت سختی و شاید عوارضی را برای شما به همراه دارد. مزیت دیگری که برای روغن خراطین و زالوی طبی میکس زالو پلاس در نظر گرفته شده سهولت در استعمال است. این محصول به سادگی هرچه تمامتر امکان استفاده دارد. به این صورت که پس از شست و شو با آب گرم و خشک کردن موضع را با حدود ۳ الی ۵ قطره به مدت ۵ الی دقیقه ماساژ می دهید. این ماساژ برای آقایان بایستی بدون ارضا شدن باشد. همچنین برای بانوان امکان دارد زمان بیشتری نیاز داشته باشد. پس از آن اگر حساسیت پوستی نداشته باشید می توانید اجازه دهید روغن تا ۱ الی چند ساعت روی عضو باقی بماند و سپس شست و شو دهید.

خواص روغن زالو

پیش بینی تاثیرگزاری روغن های ماساژ

شاید این کار اشتاه ترین عمل ممکن در استفاده از روغنهای حجم دهنده یا ماساژ باشد. هر فرد دارای آناتومی متفاوتی با دیگری است و حتی نمی توان مقایسه کرد که کدام یک چه تاثیری دریافت خواهد کرد. اما اگر در شرایط خوب استفاده شود و نظم در استفاده رعایت شود تاثیری که دریافت خواهد شد بالاترین حد خود خواهد بود. شاید شخصی فراموش کند که در طول روز این محصول را استفاده کند. بهتر است به محض اینکه اطلاع از این نکته پیدا کرد به مصرف کردن آن بپردازد. در ادامه دوره درمانی هم بهتر است نظم مصرف رعایت شود.

ارسال رایگان به سراسر ایران

از جمله مزایایی که در قرن بیست و یکم به واسطه اینترنت در اختیار بشر قرار گرفته است ارتباط بسیار دقیق و آسان است. تفاوتی ندارد که شما از کدام نقطه ایران اقدام به خرید این محصول خواهید کرد. کافیست برای تهیه روغن میکس زالوی طبی و خراطین آدرس پستی داشته باشید تا در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد. البته به دلیل اینکه امکان تغییر در فرمولاسیون وجود دارد فقط و فقط به صورت مستقیم می توانید این محصول را از زالو پلاس دریافت نمایید. همچنین با خرید مستقیم بسیاری از هزینه ها مانند واسطه ها حذف خواهند شد که قیمت نهایی تمام شده برای مشتری به حداقل خواهد رسید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *