روغن زالو طبی خراطین چیست و چه کاربردی دارد ۲ برابر تاثیر بیشتر

روغن زالو طبی خراطین چیست و چه کاربردی دارد ۲ برابر تاثیر بیشتر

روغن زالو طبی خراطین چیست ؟

ابتدا بایستی گفت در طب سنتی به منظور درمان انواع بیماریهای انسان راهکارهای کاملا طبیعی وجود دارد که با رفع کمبودهای بدن یا از بدن بردن مواد اضافه در آن می تواند بهترین روش باشد. اما برای افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن نیز می توان از روغن خراطین یا زالوی طبی استفاده کرد. اگر بخواهیم دقیقتر بگوییم که روغن زالو طبی خراطین چیست بایستی به مواد اولیه ای که در ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرد اشاره کنیم. همچنین نحوه عملکرد و تاثیر گذاری نیز جواب خوبی در پاسخ به سوال روغن زالو طبی خراطین چیست خواهد بود.

روغن زالو طبی خراطین چیست و چه کاربردی دارد ؟

همانطور که اشاره شد روغن خراطین و زالوی طبی به منظور افزایش سایز اندام کوچک مانده بدن مورد استفاده قرار می گیرد. منظور از این جمله در افراد مختلف متفاوت است. امکان دارد آقایان بخواهند از این روغن برای آلت تناسلی مردانه استفاده کنند. یا بانوان به منظور حجم دادن به سینه باسن، لب و گونه ها از این محصول بهره بگیرند. اما اگر هر کدام از این موارد بدانند روغن زالو طبی خراطین چیست و دارای چه آنزیمهایی است بهترین انتخاب را در خرید آن خواهند داشت. روغن میکس زالو طبی و خراطین خواص زالو طبی و خراطین را همزمان دارد.روغن زالو طبی خراطین چیست

نحوه ساخت روغن خراطین و زالوی طبی

برای اینکه روغن خراطین و زالوی طبی آماده شود نیاز به دستورالعملی است که بتوان با استفاده از آن به بهترین روش ممکن رئغن را آماده نمود. دستور ساخت روغن خراطین و زالوی طبی از کتب طب سنتی ایرانی بخصوص حکیمانی همچون ابوعلی سینا و حکیم جرجانی استخراج شده است. در این دستور خشک شده خراطین و زالوی طبی که کاملا تمیز شده است را به صورت نیمکوب در آورده و به مدت زمان مشخصی در نور مستقیم آفتاب قرار می دهیم. پس از صاف کردن آن روغن برای استفاده آماده شده است اما هر جه مدت زمان بیشتری ثابت بماند کیفیت بهتری حاصل خواهد شد.

تشخیص روغن خراطین اصل از نوع تقلبی

متاسفانه مشاهده شده است که روغنهایی که حتی نشانه های اولیه روغن خراطین و زالوی طبی را هم ندارند با قیمتهای بالا به خریدار فروخته می شوند. این محصولات نه تنها سودی برای مصرف کننده به همراه نخواهند داشت بلکه امکان دارد عوارض بسیار ناگواری را نیز به همراه داشته باشند. برخی از فروشگاه های اینترنتی نیز که انواع محصولات را برای فروش دارند اقدام به عرضه این محصولات می کنند. اما بهتر است برای خرید روغن خراطین و زالوی طبی از مراکز تخصصی اقدام نمایید. مرکز تخصصی زالو پلاس برای عرضه بهترین نوع از این محصولات آماده می باشد.

موارد کاربردی روغن زالو طبی و خراطین

از این محصولات استفاده های زیادی می شود. اما اصلی ترین آنها برای افزایش سایز اندام کوچم مانده بدن است. در اصل اگر عضوی به صورت مادرزاد یا کمکاری کوچک باشد می توان حجم و سایز آن را افزایش داد. البته این کار به روشهای گوناگون امکان پذیر است. توصیه ما در مورد روغن زالوی طبی و خراطین به این دلیل است که طبیعی ترین و بهترین روش طبیعی ممکن هستند. چندین سال است که از زالوها به منظور پزشکی و درمان مورد استفاده قرار می گیرند. اکنون بیش از پیش به دلیل خواص بی نظیر آنها در زیبایی و محصولات آرایشی نیز از زالوها بهره گیری می شود. برای درمان ریزش های نقطه ای هم می شود از روغن زالو استفاده کرد.روغن زالو طبی خراطین چیست

فروش روغن های خارجی در ایران

متاسفانه در موارد بسیاری به دلیل فرهنگ سازی محدود در آن اعتقاد غلط بر این است که اجناس خارجی بهتر هستند.! شاید اگر در محصولاتی این توجیه بکار گرفته شود کاملا صحیح باشد. در سایت آمازون محصولاتی با عنوان روغن زالو طبی درج شده است. آنها بیشتر برای رشد مو، مشکلات پوستی و امثال اینها مورد استفاده قرار میگیرد. اما زمانی که در ایران روغنهای خارجی به فروش می رسد تعبیر فروشندگان برای خریدار این است که برای افزایش سایز است. اما روغنهایی که میکس با خراطین هستند به صورت تخصصی برای افزایش سایز استفاده می شوند. فرمول جدید میکس زالو طبی خراطین در مرکز تخصصی زالو پلاس عرضه شده که رضایت بخش است.

میکس زالوی طبی خراطین زالو پلاس

روغن زالو طبی خراطین چیست؟ شاید در این مقاله اندکی با جواب این سوال آشنا شده باشید. اما بهتر است بدانید روغن زالوی طبی را می توان با خراطین میکس کرد. البته در فرآیند تولید این اتفاق رخ خواهد داد. یعنی کیفیت روغن پس از تولید و مخلوط کردن بسیار اندک است. اما فرمول ساختی که در فرآیند تولید منجر به ترکیب آنزیم ها و مواد پروتئینی موجود در زالو و خراطین می شود از تاثیر بسیار بیشتری برخوردار است. در زالو بیش از ۱۰۰ نوع آنزیم پروتئینی مختلف وجود دارد. این آنزیمها به محض ورود به خون حتی کوچکترین مویرگها را نیز در صورت مسدود شدن بازگشایی خواهند کرد. اگر رگها بازتر باشند مواد پروتئینی موجود در خراطین به راحتی جذب عضو می شود.

عملکرد روغن زالوی طبی خراطین

مدت زمان استفاده از روغن زالوی طبی خراطین مشخص است. یعنی در مدت ۴۰ تا ۶۰ روز تقریبا می توان نتیجه ممکن را دریافت کرد. مهم آن است که از محصول اصل استفاده کنید. بهتر است برای خرید روغن اصل از مقاله زالو پلاس در زمینه شناخت روغن زالوی طبی و خراطین اصل استفاده کنید. نکاتی هست که در زمان استفاده از روغنهای زالو و خراطین بایستی به آنها توجه کرد. ورزش، تغذیه مناسب، پرهیزات و اقدامات آسانی که تاثیر را چندین برابر خواهد کرد. آنزیم ها و پروتئین ها به محص ورود به بدن فعالیت خود را در بافت آغاز می کنند. مزیت آنها این است که به تمام نقاط بدن ورود کرده آنها را تحت تاثیر قرار خواهند داد.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *