رنگ روغن خراطین اصل چه رنگی است ۳ راه شناخت شگفت انگیز

رنگ روغن خراطین اصل چه رنگی است ۳ راه شناخت شگفت انگیز

رنگ روغن خراطین اصل چه رنگی است

سوال مهمی است که باید برای خرید بهتر روغن زالو یا خراطین بتوان آن را پاسخ داد. در بازار ایران و جهان انواع محصولات وجود دارد. این محصولات به لطف فضای مجازی به صورت وسیع تر و جهانی در سراسر دنیا عرضه می شوند. اما بهتر است بدانید محصولاتی که محبوب هستند و مورد توجه مشتری قرار می گیرند حتما انواع تقلبی آنها هم به بازار ورود پیدا خواهند کرد. در مورد روغن های ماساژ اگر بدانید رنگ روغن خراطین اصل چه رنگی است و نشانه های اصل بودن آن را بدانید بهترین خرید در این مورد را به انجام خواهید رسانید. نه فقط در مورد این روغن ها بلکه در مورد هر کالایی اگر بتوانید تفاقت اصل و تقلبی آن را تشخیص دهید حتما کیفیت بالاتری از آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت. بهتر است برای تشخیص اصالت روغنی که قصد خرید آن را دارید تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

آیا رنگ روغن خراطین اصل چه رنگی است مهمترین سوال است؟

باید گفت اصالت روغنی که قصد خرید آن را دارید تنها در رنگ آن خلاصه نخواهد شد. یعنی اینکه نشانه های بیشتری هم وجود دارد تا شما را برای خرید روغن اصل راهنمایی کند. اما در ابتدا بهتر است به رنگ روغن خراطین اصل چه رنگی است پاسخ دقیقتری بدهیم. در تولید روغنهای ماساژ به خصوص روغن خراطین و زالوی طبی حتما به پایه گیاهی نیاز است. این کار از دیرباز به صورت تجربی انجام می شده. اما اکنون اگر بخواهیم دلیل علمی آن را بیان کنیم باید گفت عمل فرآوری روغن زالو و خراطین در روغنهای پایه مانند کنجد یا زیتون آن است که آنزیم ها و مواد پروتئینی موجود در خشک شده این جانداران تحت حرارت یکنواخت همرراه با مواد ازودنی دیگر آزادسازی یا کوفاکتور شوند. آنزیم هایی که در بدن این جانداران وجود دارد بعد از تولید به مرور زمان از طریقماساژ به خون ورود یدا کرده و باعث حجم بیشتر یا شفاف سازی پوست خواهند شد. پس به شما پیشنهاد می کنید برای سوال رنگ روغن خراطین اصل چه رنگی است هدف را رنگ خاصی قرار ندهید. رنگ این روغنها به راحتی قابل تغییر هستند. یعنی با افزودن موادی مانند هسته دانه انگور یا هر ماده دیگری می توان یک روغن بی کیفیت را شبیه به روغن اصل در آورد.رنگ روغن خراطین اصل چه رنگی است

چگونه روغن اصل را بشناسیم؟

همانطور که اشاره کردیم رنگ روغن نمی تواند اصلی ترین مقیاس برای شناخت روغن خراطین یا زالوی طبی باشد. اما یکی از نشانه هایی است که در مرحله آخر می شود از آن کمک گرفت. اصلی ترین مورد برای شناخت روغن اصل بوی نامطبوع آن است. بویی تند شبیه به حلوای سیاه ایرانی که بر اثر افزودن خشک شده این جانداران در مراحل تولید به روغن پایه افزوده می شود. شاید ابتدا و در اولین مورد استفاده این بو شما را اذیت کند و یا حس بدی به شما بدهد. اما مطمئن باشید این بود می تواند نشانه اصلی روغن زالو و خراطین اصل باشد. دیگر آن که در بعضی روغن ها لرد یا تکه های این جانداران به صورت سیاه یا قهوه رنگ در روغن وجود دارد. باز هم جای نگرانی نیست و این دومین نشانه برای اصل بودن روغنهاست.

چگونگی تولید روغن زالو و خراطین یا میکس

روغن زالو طبی به منظور روانسازی حرکت خون در عروق مورد استفاده قرار می گیرد. کند شدن حرکت خون به مرور زمان صورت گرفته و امکان دارد بر اثر نحوه تغذیه ناسالم یا کهولت سن صورت گیرد. اما اگر بخواهید به صورت شیمیایی لخته های خونی یا گرفتگی هایی که در رگها پدیدار می شوند را از میان بردارید علاوه بر اینکه هزینه های زیادی را به همراه خواهد داشت امکان دارد عوارض جبران ناپذیری را نیز از خود بر جای بگذارد. در این مقاله تاکید بر استفاده از روش های کاملا طبیعی داریم. روش هایی با هزینه بیار ناچیز، تاثیرگذاری بالا و بدون عوارض. اما بهترین این روشها در طب سنتی ایرانی همین روغن زالوی طبی و خراطین است. تولید این روغنها نیز اگر هب صورت طبیعی باشد احتمال بروز عوارض را با حداقل ممکن خواهد رساند. پایه گیاهی که برای تولید روغن میکس زالو و خراطین نیاز است معمولا خود خاصیت افزایش حجم و بازگشایی را افزایش می دهد. کنجد و زیتون دو نوع از بهترین ها در این زمینه هستند. سپس پودر خشک شده جاندارانی که ذکر شد به همراه مقداری داروی گیاهی که اثربخشی را بهبود می بخشند به آن افزوده خواهد شد. پس تا اینجا تا حدودی دانستیم رنگ روغن خراطین اصل چه رنگی است و به چه عواملی بستگی دارد.

روش هایی برای شناخت روغن طبیعی و اصل

اگر از مصرف کنندگان روغن زالو و خراطین بوده باشید می دانید که نوع اصل و تقلبی این محصولات چه تفاوتی با هم دارند. اما اگر برای اولین بار است که قصد استفاده از این محصول را دارید بهتر است مطالبی را در مورد آن بدانید. اولین مطلب خرید نوع اصل روغن هاست که میزان موفقیت در مصرف و نتیجه را مشخص خواهد کرد. امروزه در رازهایی در مورد افزایش سایز و حجم در سایت های مختلف مطرح می شود. رازی در این باره وجود ندارد! فقط کافیست نحوه عملکرد روغنها را بدانید و به صورت صحیح از آنها استفاده کنید. ۳ نشانه برای شناخت روغن اصل از تقلبی وجود دارد که به برخی از آنها در این مطلب اشاره شد. با دانستن آنها بهترین نوع را در اختیار دارید. اکنون بایستی زمان را از دست ندهید! درست است نظم در استفاده و زمانبندی هم در حجم دهی تاثیرگذار است. به عنوان مثال اگر صبح و شب از این روغنها استعمال می کنید این تایم بایستی تا انتهای طول درمان حفظ شود.رنگ روغن خراطین اصل چه رنگی است

مدت زمان تاثیرگذاری روغن زالو و خراطین

هر کدام از روغنهایی که نام بردیم مدت زمان مشخص و کاربردی ویژه دارند. به عنوان مثال روغن خراطین به صورت مجزا در حدود ۴ تا ۶ ماه زمان نیاز دارد و فقط برای حجم دهی مورد استفاده قرار می گیرد. روغن زالو نیز در همین مدت اما بیشتر برای بازشگایی عروق مسدود شده استفاده می شود. زمانی که ترکیبی از این دو به میزان مشخص به بدن برسد بالاترین ضریب تاثیرگذاری مشاهده خواهد شد. هم از نظر علمی و هم تجربی اثبات شده است که می توان با کمک آنزیمهای زالو و مواد پروتئینی خراطین به حجم و سایز بزرگتری از اندام دست پیدا کرد. اگر قصد آگاهی بیشتر در این زمینه را دارید بهتر است به سایتهایی همچون آمازون یا فروشگاه های اینترنتی معتبر خارجی هم سری بزنید تا اطلاعات تکمیلی بیشتری در باره این محصولات بدست آورید. همچنین سایتهای تحقیقاتی نیز وجود دارد که در آنها از اثرات و نحوه عملکرد روغن زالو و خراطین مطالبی منتشر شده است. مطالعه روی زالوی طبی یا خراطین هم به تنهایی می تواند اطلاعات فوق العاده ای را در اختیار شما قرار دهد. همچنین مقالات تکمیلی وجود دارد که می توانید آن را در سایت www.salonguruindia.com مطالعه نمایید. این مقاله تحقیقی بر اثر روغن زالو بر ریزش مو نقطه ای دارد. به نظر کاربردی و مفید خواهد بود. بهتر است به آن سری بزنید.


از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما در ارتباط باشید.
عرضه کننده : آقای کریمی
شماره موبایل: ۰۹۱۳۱۰۸۹۰۲۰
پست الکترونیکی: [email protected]
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *